Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Neil Gaiman, Sandman Dizisinin Korkunç Olacağını Söyledi

 
Neil Gaiman tarafından yaratılan, ilk sayısı 1988 yılında yayınlanan ve 10 kitaptan oluşan Sandman çizgi romanının bildiğiniz gibi bir dizi uyarlaması geliyor ve çekimleri de geçtiğimiz hafta başladı.
 
Çekimler başladı, ancak dizinin kadrosu hala belli değil. Yine de Neil Gaiman geçtiğimiz gün diziden birkaç ayrıntı paylaştı.
 
Söylediğine göre dizi kesinlikle korkunç olacak ancak Sandman çizgi romanları her türden hikayeler bulundurduğu için, sadece korkuyu değil, birkaç farklı türü de görecekmişiz. Ayrıca açıklamaya göre dizinin aynı çizgi romanlar gibi hikayelerden oluşacağı da onaylandı. 
 
Dizinin ilk sezonunun 11 bölümden oluşacağı biliniyor. İlk sezon ise çizgi roman serisinin ilk cildi Prelüdler ve Noktürnler'i ve biraz daha fazlasını konu alacak. Netflix'te yayınlanacak ancak yayın tarihi de bilinmiyor. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Comic Book Dizi Haberleri sandman dream netflix neil gaiman dizi uyarlama konusu ne zaman
Patrick Wilson, Insidious 5'in Yönetmenliğini Yapacak Electronic Arts Hollanda'da FUT Paketlerini Kaldırmazsa Her Hafta 500 Bin Euro Ceza Yiyecek

Advantea

31.10.2020 11:15:00

0
^^I am hope^^ karesini kullandığınız için teşekkür ederim
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dizi Haberleri
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız