Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Narita Boy 30 Mart'ta Çıkacak

 
Yayıncı Team17 ve geliştirici Studio Koba, 1980'ler temalı side-scrolling aksiyon macera oyunu Narita Boy için çıkış tarihi verdi.

30 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkacak.

Oyun ilk günden konsol ve PC'de Xbox Game Pass'e dahil olacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

80'lere geri dönüyoruz. Zamanının dâhilerinden biri olan The Creator, Narita One adında bir video oyunu konsolu yaratıyor ve en büyük oyununun adı da Narita Boy.

Narita Boy inanılmaz bir başarı yakalıyor! Kartuşlar dünya genelinde adeta yok satıyor. Birkaç hafta içinde Narita Boy, tüm zamanların en çok satan video oyunu oluyor, Techno-sword'la oyuncuları eşsiz bir maceraya çıkaran bu güç fantastik oyunu büyük övgü topluyor.

Bu sırada ikili kodların içinde dijital dünya, gerçeklikle bir araya geliyor. Him, dönerek The Creator'ın anılarını siliyor. Yönetici program olan Motherboard ve ajanları da Narita Boy protokolünü etkinleştiriyor.

Stallionlar geliyor ve Digital Kingdom'ın bir kahramana ihtiyacı var.

Narita Boy'da bir senfoni tutkunu ol! Efsanevi bir piksel kahramanın Digital Kingdom'ın içinde bir yankı olarak hapsolduğu radikal bir aksiyon macera oyunu. Techno-sword'un ardındaki gizemleri keşfet, yozlaşmış ve bozulmuş Stallionlarla kılıçları kilitle. Dünyayı kurtar!

Pikselde mükemmellik: İş üstündeki bir mükemmeliyetçinin parıldayan bir örneği. Retro dönemine ait, el çizimi animasyonlarla hayata getirilen görselleri deneyimle.

Digital Kingdom'ın gizemlerini keşfet: Bu hiç bitmeyen hikayede* bozuk ikili kodların en karanlık derinliklerini keşfetmek için yukarıya, aşağıya, sola ve sağa git.

Trichroma'yı en üst seviyeye yükselt: Stallion tehdidini yenebilecek tek silah sende, Techno-sword'u al ve onu düşmanlarının dijital kalplerine sapla. İmparatorun karşı saldırıya geçmesine izin verme, bıçak sırtından kurtul.

Zor ölen düşmanlar: En karanlık kabuslarında görebileceğin düşmanlarla yüzleş!

Elebaşlarına baytları göster: Bir sürü tamamen radikal ve harika elebaşıyla yüzleş. Ölümcül Ejderha Robot Yengecin, Siyah Gökkuşağının ve çok daha fazlasının üstesinden gelerek elebaşlarının terminatörü ol!

Retro dönemine ait sesler: Digital Kingdom'da seyahat ederken ferahlatıcı synth dalgaları yüzüne çarpsın. Güçlü tempolar seni geleceğe döndürecek.

*hikayenin bir sonu var.

 
Yeni fragman:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Narita Boy Team17 Studio Koba side-scrolling aksiyon macera
Rainbow Six Siege için Cross-Play ve Cross-Progression Desteği Yolda NieR Replicant ver.1.22474487139… için Yeni Fragman ve Ekran Görüntüleri Yayınlandı

DreH

25.2.2021 03:16:34

0
Ve varan bir gelsin silksongda,atomic heartta,little devil inside da.Adamlar sözünün eriymis az bir bagis ile harika bir oyun yaptilar.Patlicak cikmicak korkusundan destek veremedim fakat oyun ciktiginda gozum kapali alicam .Demosunuda kisa olmasina ragmen begenmistim
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Narita Boy ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız