Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Narita Boy İlkbaharda Çıkacak ve Xbox Game Pass'e Dahil Olacak

 
Yayıncı Team17 ve geliştirici Studio Koba, side-scrolling aksiyon macera oyunu Narita Boy'un bu ilkbaharda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkış yapacağını duyurdu.

Çıkışıyla birlikte konsol ve PC'de Xbox Game Pass'e dahil olacak. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

80'lere geri dönüyoruz. Zamanının dâhilerinden biri olan The Creator, Narita One adında bir video oyunu konsolu yaratıyor ve en büyük oyununun adı da Narita Boy.

Narita Boy inanılmaz bir başarı yakalıyor! Kartuşlar dünya genelinde adeta yok satıyor. Birkaç hafta içinde Narita Boy, tüm zamanların en çok satan video oyunu oluyor, Techno-sword'la oyuncuları eşsiz bir maceraya çıkaran bu güç fantastik oyunu büyük övgü topluyor.

Bu sırada ikili kodların içinde dijital dünya, gerçeklikle bir araya geliyor. Him, dönerek The Creator'ın anılarını siliyor. Yönetici program olan Motherboard ve ajanları da Narita Boy protokolünü etkinleştiriyor.

Stallionlar geliyor ve Digital Kingdom'ın bir kahramana ihtiyacı var. 
 
Narita Boy'da bir senfoni tutkunu ol! Efsanevi bir piksel kahramanın Digital Kingdom'ın içinde bir yankı olarak hapsolduğu radikal bir aksiyon macera oyunu. Techno-sword'un ardındaki gizemleri keşfet, yozlaşmış ve bozulmuş Stallionlarla kılıçları kilitle. Dünyayı kurtar!

Pikselde mükemmellik: İş üstündeki bir mükemmeliyetçinin parıldayan bir örneği. Retro dönemine ait, el çizimi animasyonlarla hayata getirilen görselleri deneyimle.

Digital Kingdom'ın gizemlerini keşfet: Bu hiç bitmeyen hikayede* bozuk ikili kodların en karanlık derinliklerini keşfetmek için yukarıya, aşağıya, sola ve sağa git.

Trichroma'yı en üst seviyeye yükselt: Stallion tehdidini yenebilecek tek silah sende, Techno-sword'u al ve onu düşmanlarının dijital kalplerine sapla. İmparatorun karşı saldırıya geçmesine izin verme, bıçak sırtından kurtul.

Zor ölen düşmanlar: En karanlık kabuslarında görebileceğin düşmanlarla yüzleş!

Elebaşlarına baytları göster: Bir sürü tamamen radikal ve harika elebaşıyla yüzleş. Ölümcül Ejderha Robot Yengecin, Siyah Gökkuşağının ve çok daha fazlasının üstesinden gelerek elebaşlarının terminatörü ol!

Retro dönemine ait sesler: Digital Kingdom'da seyahat ederken ferahlatıcı synth dalgaları yüzüne çarpsın. Güçlü tempolar seni geleceğe döndürecek. 
 
*hikayenin bir sonu var. 

 
Yeni fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Narita Boy Team17 Studio Koba side-scrolling aksiyon macera
İptal Edilen GoldenEye 007 XBLA Remaster'ın Dosyaları Sızdı Roguelike Deste Kurma Oyunu Roguebook 24 Haziran'da PC için Çıkacak

DreH

4.2.2021 01:40:38

0
Sonunda bu haber iyi oldu .Biran dedim cikmayacak.Yapimci al bu riski bu oyun olmussa odul alir merakla bekliyorum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Narita Boy ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız