Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Narcos: Rise of the Cartels Çıkış Fragmanı

 
Yayıncılığını Curve Digital'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Kuju Entertainment'ın yaptığı Netflix'in yapımcılığını yaptığı Narcos dizisinin ilk iki sezonunu konu alacak olan sıra tabanlı strateji oyunu Narcos: Rise of the Cartels'in çıkış fragmanı paylaşıldı. 
 
Oyun bugün itibariyle PC ve PlayStation 4 üzerinde erişime açılacak. 21 Kasım'da Switch için, 22 Kasım'da ise Xbox One için erişime açılacak. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen çıkış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
80'lerin Kolombiya'sına hoş geldiniz. El Patrón'un imparatorluğunun ateşi çoktan yakıldı, etkisi sınırları aştı ve hızla büyüyor. Her yere nüfuz ve yozlaşma hakim; polisler, muhafızlar, politikacılar ve diğer herkes Medellín Kartelinin avucunun içinde ve Amerika en sonunda bir şeyler yapmaya karar verdi.

Narcos: Rise of the Cartels, Netflix'in popüler dizisinin hikayesini, El Patrón'un yükselişini ve düşüşünü anlatıyor. Tarafınızı seçin; ya narkotikle ya da kartelle çalışın. Dizideki mekanları keşfedin, dünyayı etkileyen olaylarda ve uyuşturucu savaşlarının seyrini belirleyen önemli mücadelelerde rol oynayın.

Çeşitli sınıf tabanlı rollerle takımınızı kurun, başrol karakterlerine katılın, becerilerinizi geliştirin ve gaddarlık dolu bu sıralı tabanlı oyundaki savaşlarda yerinizi alın. Unutmayın, her hareketinizin neticeleri olacak.

Gümüş... veya Kurşun

POPÜLER NETFLIX DİZİSİNDEN UYARLANDI
Bu Narcos deneyimi orijinalliği ve El Mexicano, Murphy, Peña ve Primo gibi ikonik karakterlere dayanıyor. Her "lider", savaşı değiştirebilecek avantajlar sunuyor.

HIZLI STRATEJİK SAVAŞLAR
Narcos: Rise of the Cartels, sıra tabanlı strateji savaşlarını bambaşka bir düzeye çıkarıyor; birimler art arda bağımsız hareket edebilme yeteneğine sahip ya da bir turda birden fazla hareket gerçekleştirebiliyor, yani oyunun hızı asla düşmüyor. Hamlelerinizi akıllıca planlarken dikkatli olmalısınız, çünkü her hareketinizin neticeleri olacak.

HER SAVAŞIN İKİ TARAFI VARDIR
İki benzersiz mücadele içeren Narcos: Rise of the Cartels, savaşı iki tarafından gözünden de görmenize imkan veriyor. Narkotikle işbirliği yaparak uyuşturucu imparatorluğunu yıkmak için Steve Murphy ile aynı safta çarpışın ya da uyuşturucu kaçakçıları ile birlikte olarak her yerde gözü olan El Patrón'un emri altında bir imparatorluk inşa etmek, onu büyütmek ve genişletmek için çalışın.

KARŞILIK VE ÖLDÜRÜCÜ ATIŞ
Yenilikçi oyun mekaniği, düşmanlarla doğrudan çatışmaya girmek için birimlerinizin üçüncü şahıs kontrolünü ele almanıza imkan tanıyarak en uygun anlarda kritik hasarlar verme fırsatı sunuyor ve böylece bu sıra tabanlı oyun heyecanını asla kaybetmiyor.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Narcos: Rise of the Cartels Narcos Netflix Oyun Dizi Strateji
Google Stadia Çıkış Fragmanı League of Legends'ın 147. Şampiyonu Belli Oldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Manhunt Three

19.11.2019 23:18:07

0
Narcos ismini kirletmeseler bari...

BlackLead

19.11.2019 22:48:30

+1
çöp
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Narcos: Rise of the Cartels ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız