Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Macera Oyunu Unlucky Seven Konsollara Geliyor

 
30 Ağustos'ta PC için piyasaya sürülecek olan Unluck Seven; PlayStation 4, Xbox One ve Switch'e geleceği duyuruldu. Duyuruya göre oyun 2020'de konsollar için çıkış yapmış olacak. Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
Bu oyunu oynamak için tek ihtiyacınız klavye. Mouse'a ihtiyacınız yok, atabilirsiniz. Unlucky Seven'da oyunu tamamlamak için farklı karakterleri kontrol etme olanağına sahip olacaksın. Oyun yan karakterden bir gözlemciymiş gibi oynanıyor ve etkileşime girebileceğiniz birçok eşya var. Oyunun temel özelliği, diyaloglar içerisinde verdiğiniz cevaplar. Dikkatli bir şekilde cevap vermeniz gerekiyor.
 
Elen’ın arkadaşları özel günleri kutlamayı her zaman hatırlarlar. İsimsiz Alkolikler toplantısına katılmak yerine, lüks bir motelde bir doğum günü partisine giderler. Ne yazık ki, sahibi sadece lezzetli bir insan karaciğeri yer ve iştahı açılır. Hayatlarının partisi, ölümlerinin partisi olur.
 
Unlucky Seven, sizi bir uzay yürüyüşüne götürecek ve size insan eti için sevgi, nefret ve özlem hakkında bir hikaye anlatacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gematsu Unlucky Seven macera puzzle
Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Abonelik Fiyatları 15 Eylül İtibarıyla Düşürülecek Her Story Yaratıcısının Yeni Oyunu Telling Lies 23 Ağustos'ta Çıkacak

joof

16.8.2019 21:32:12

0
çöp
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Unlucky Seven ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız