Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Macera Oyunu As Dusk Falls 19 Temmuz'da Geliyor

 
 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici INTERIOR/NIGHT, interaktif macera hikaye oyunu As Dusk Falls'ın 19 Temmuz'da Xbox Series, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıca Xbox Game Pass'de de mevcut olacak.
 
As Dusk Falls, otuz yıl boyunca iki ailenin iç içe geçen hayatlarını anlatan, INTERIOR/NIGHT'tan orijinal bir etkileşimli dramadır. 1998'de Arizona'nın küçük bir kasabasında sonu kötü biten bir soygunla başlayan bu sert ihanet, fedakarlık ve dirayet hikayesinde yaptığınız seçimlerin, karakterlerin hayatlarında güçlü etkileri olacak. 
 
Bu sinematik hikaye, dijital olarak güzel bir sanat stiline dönüştürülen aktörlerin performansıyla hayat buluyor ve hareketli bir çizgi roman gibi ilerleyen benzersiz bir deneyim yaratıyor. Ailenizin zararlı etkisinden kurtulabilir misiniz? Sevdikleriniz için neleri feda edeceksiniz? Geçmişinizin üstesinden gelebilir misiniz? Kararlarınız, karakterlerin kaderlerini şekillendirecek. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu As Dusk Falls Microsoft Interior/Night interaktif drama
Lightyear Frontier 2023 Baharında Çıkış Yapacak Naraka: Bladepoint 23 Haziran'da Xbox Series Konsollarına Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
As Dusk Falls
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız