Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

L.A. Noire: The VR Case Files PS4 için Derecelendirildi

 
L.A. Noire: The VR Case Files Pan Avrupa Oyun Bilgi Sistemi (PEGI) tarafından PlayStation 4 için derecelendirildi.

Sanal gerçeklik cihazı gerektiren L.A. Noire oyunu ilk olarak Aralık 2017'de HTC Vive, Oculus Rift ve Valve Index için çıkmıştı. PlayStation 4 için derecelendirilmiş olması yakında PlayStation VR'a geleceğini işaret ediyor.
 
Oyunun tanıtım yazısı:


1940'lı yılların Los Angeles'ında geçen karanlık ve şiddet yüklü suç-gerilim oyunu şimdi muhteşem sanal gerçeklik ile geliyor.

L.A. Noire: The VR Case Files - oyununda Dedektif Cole Phelps olarak, 1947'nin Los Angeles'ındaki, yani bu şehrin yaşadığı en yozlaşmış ve şiddete batmış zamanlardaki gerçek olaylardan esinlenen vahşi suçları, entrika ve komploları çözeceksin.

Sanal gerçeklik için özel olarak yeniden yaratılmış yedi ayrı davanın bulunduğu L.A. Noire: The VR Case Files, Rockstar Games'in atmosferik suç-gerilim oyununa yepyeni bir gerçeklik boyutu ekliyor. Seni sarıp sarmalayan bu gerçeklik içinde çözmeye çalışacağın davalar arasında, ses getiren orijinal oyundan özel seçilmiş trafik, kundaklama, cinayet masalarında bekleyen gizemli suçlar bulunuyor.

• İpucu ararken nesnelere dokun, eline al, yakından bak, hisset
• Diraksiyona geç ve bir sonraki olay yerine doğru gaza bas
• Şüphelileri ararken, kovalamaca, yakın dövüş ve silahlı çatışmaları deneyimle
• Dava üzerinde çalışırken, not defterine notlar al, serbest çizimler yap
• Herkesin bir şeyler sakladığı bu şehirde, tanıkları sorgularken gerçeği yalandan ayırmak için aklını ve sezgilerini kullan

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu L.A. Noire: The VR Case Files Rockstar Games sanal gerçeklik
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Fragmanı Sızdırıldı Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir 21 Kasım'da Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
L.A. Noire: The VR Case Files
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız