Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir 21 Kasım'da Çıkacak

 
Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir 21 Kasım 2019'da PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, ve Mac için çıkacak.
 
Çıkış tarihi Amazon Almanya aracılığıyla ortaya çıktı. Online alışveriş sitesi ayrıca oyunun koleksiyoncu sürümünü ve ilk ekran görüntülerini de paylaştı. 79,99 euro fiyata sahip koleksiyoncu sürüm 15 cm uzunluğundaki Obelix ile Dogmatix figürünü ve iki küçük Asterix ile Obelix figürünü içerecek.
 
Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir ayrıca 20 - 24 Ağustos tarihleri arasında Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek Gamescom 2019 etkinliğinde oynanabilir olacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:


İki ünlü Galyalımız her zamankinden daha zinde bir şekilde geri döndü ve Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir'de dikkatinizi çekmeye hazırlar. Menüde ne var? Yaban domuzları, bolca kahkaha ve bolca tokat. Serideki önceki oyuna sadık kalan Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir sinematografik referanslar içerecek. İlk defa, oyuncular bu fantastik macerayı tek başına ya da Asterix ile Obelix'ten birini seçerek co-op olarak keşfetme şansına sahip olacaklar.

Ana hikaye: Asterix, Obelix ve Dogmatix gizemli kristal taş anıtını bir araya getirmelidir. Asterix, Obelix ve Dogmatix'in korkunç bir tehdidi durdurmak için Roma İmparatorluğu'nun dört bir köşesine girmeleri gerekecek.


Ekran görüntülerine ve duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Amazon
L.A. Noire: The VR Case Files PS4 için Derecelendirildi Call of Duty: Modern Warfare 24 Dakikalık Çok Oyunculu Oynanış Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)