Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Kapanan Kapanana: Knockout City Hizmetine Son Veriyor!

 
 
Geliştirici Velan Studios tarafından oyunculara sunulan oynaması ücretsiz takım tabanlı spor oyunu Knockout City, 6 Haziran'da hizmetine son vererek oyunculara veda edecek. Oyunun "Private Hosted Server" sürümü, önümüzdeki aylarda PC için ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu sayede özel olarak barındırılan sunucular aracılığıyla oyun oynanmaya devam edilebilecek.
 
Bu hafta hizmetine son veren yapımlar arasına Knockout City'de katıldı
 
 
 
İlk olarak 21 Mayıs 2021'de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve  Steam üzerinden PC için piyasaya sürülen daha sonra PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına 2 Kasım 2021'de gelen Knockout City, oyunculara veda etmeye hazırlanıyor.
 
Hizmetine son verilecek yapım hakkında geliştirici ekip bir de açıklama yaptı. Bu açıklamada şunlar yer alıyor: "İlk çıkışın üzerinden iki yıldan fazla bir süre geçti. Ancak artık oyun 6 Haziran 2023 tarihinde sizlere veda ediyor. Bu tarihten itibaren oyunun tüm sunucuları kapatılacak ve oyun artık oynanamayacak. Bu bizim için son derece zor bir karardı ancak stüdyomuz için gerekli ve önemli bir adımdı." 
 
Oyunun kapanmasına ilişkin bir de video paylaşıldı:
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Knockout City Electronic Arts Velan Studios çok oyunculu yakartop oyunu
Sons of the Forest Erken Erişim Olarak Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı EA: Wild Hearts Oyununda Herhangi Ücretli İçerik Yer Almayacak

İhsanblack02

4.2.2023 17:19:00

+1
2023 bir milat olsun bütün gereksiz oyunlar kapansın yenisi de yapılmasın. Online oyunların çoğu kapansın
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Knockout City ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız