Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Justice League: Snyder Cut'ta Martian Manhunter da Olacak

 
Geçtiğimiz günlerde, 2017'de vizyona giren Justice League filminin farklı bir versiyonu olan Justice League Snyder Cut duyurulmuştu. Detaylar da yavaş yavaş paylaşılıyor. 
 
2017'de vizyona giren filmin yönetmenliğini son anda bırakmak zorunda kalan Zack Snyder, kendi versiyonunda filme birçok karakter eklemiş. Bu karakterlerden biri de çizgi romanlarda ve özellikle animasyonlarda sıkça gördüğümüz Martian Manhunter.
 
Filmde normalde sahnesi bulunana ama Snyder'ın gidişiyle filmden çıkartılan Martian Manhunter karakterinin, Snyder Cut'ta olacağına dair bir fotoğraf paylaşıldı. Filmde Martian Manhunter, Harry Lennix tarafından canlandırılıyor.
 
Martian Manhunter dışında, Atom ve Darkseid karakterlerinin de Snydet Cut'ta olacağı açıklanmıştı. Justice League: Snyder Cut, 2021'de HBO Max'te yayınlanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak screenrant DC'nin Film Haberleri DC film justice league snyder cut justice league snyder cut zack snyder versiyon detaylar oyuncular ne zaman hbo max martian manhunter
Dark'ın 3. Sezon Başlangıç Tarihi Açıklandı, Yeni Bir Fragman Paylaşıldı The Last of Us Part II İncelemeleri Oyunun Çıkışından Bir Hafta Önce Yayınlanacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DC'nin Film ve Dizi Haberleri
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız