Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Journey to the Savage Planet 28 Ocak'ta Steam'e Geliyor

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Typhoon Studios, uzaylı dünyasında geçen FPS keşif oyunu Journey to the Savage Planet'ın 28 Ocak'ta Steam'e geleceğini duyurdu.

Journey to the Savage Planet ilk olarak 28 Ocak 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store'da PC için çıkmıştı. Mayıs 2020'de Switch'e geldi. Epic Games Store ile yapılan bir yıllık anlaşmanın bitmesiyle birlikte PC versiyonu Steam'e de geliyor.

Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı:
 

"ÖNCÜ PROGRAMINA HOŞ GELDİN! En iyi 4. yıldızlararası uzay keşif şirketi Kindred Havacılık ve Uzay'ın en yeni personeli olarak görevin, ARY-26 gezegeninin insanlara uygun olup olmadığını tespit etmek. Ekipman ve deneyim eksiğin olabilir... Sana şans diliyoruz!
 
• Bir arkadaşınla oyna – Tek veya çevrimiçi modda bir arkadaşınla oyna; tabii varsa.
 
• Bitki ve hayvanları keşfet ve listele. Garip küre yapılı kuşlardan halüsinasyona neden olan bitkilere ve "iltihaplı uzaylı ağızlara" kadar. Ölmemeye çalış.
 
• Hiçbir Masraftan Kaçınılmadı* – Lazer tabancası, roket güçlendirme paketi ve "prob" gibi bazı havalı araçlar ücretsiz ama bir şey lazım olursa güzel bir 3B yazıcın var; onu kullanarak uzay çöplerinden işe yarar bir şeyler üretebilirsin.
 
• Yalnız mısın? – Bonus gizemler! Gezegenin tamamını inceleyip öğren. "Hıyar ağası" gibi sözler duyarsan ve "iltihaplı popo ağzını" bulursan doğru yoldasın demektir.
 
Hadi maceraya!

* - Çoğu masraftan kaçınıldı. " 

 
Steam versiyonu duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Journey to the Savage Planet 505 Games Typhoon Studios birinci şahıs macera oyunu
Cyberpunk 2077 1.1 Yaması Yayınlandı Microsoft, Xbox Live Gold'un Fiyatını Artırmaktan Vazgeçti; F2P Oyunlar Artık Gold Gerektirmeyecek

:::LOSTPLANET:::

23.1.2021 18:24:58

0
Gamepass ultimate abonelerine ücretsiz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Journey to the Savage Planet
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız