Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

In The Valley of Gods Yapım Süreci Hala Beklemede

 
Half-Life: Alyx'in çıkış yapmış olmasına rağmen In The Valley of Gods'ın yapım süreci hala beklemede.
 
Firewatch geliştiricisi Campo Santo, 1920'li yıllarda Mısır'da geçecek tek oyunculu birinci şahıs macera oyunu In The Valley of Gods'ı Aralık 2017'de duyurmuştu ve 2018'in başlarında Valve, Campo Santo'yu satın almıştı.
 
Ardından Campo Santo ekibi tüm kaynaklarını Half-Life: Alyx'e ayırdı ve In The Valley of Gods'ın yapım sürecine ara verildi. Half-Life: Alyx'in geliştirme süreci tamamlandı ve iki gün önce çıkışını gerçekleştirdi fakat In The Valley of Gods'a yine de devam edilmiyor.
 
Campo Santo'dan Chris Remo, Valve'da başka şeyler üzerinde çalıştıkları için In The Valley of Gods'ı geliştirmeye devam edemediklerini belirtti.
 
Henüz oyundan tamamen vazgeçilmiş değil. Chris Remo, oyunun bir süre daha beklemede kalacağını ve zamanla ne olacağına karar vereceklerini söyledi.

Bu haberin bağlantısı
URL
In The Valley of Gods Firewatch Campo Santo tek oyunculu birinci şahıs macera oyunu
The Council'ın Birinci Bölümü Tüm Platformlarda Ücretsiz Mortal Kombat 11'in Bir Sonraki DLC Karakteri Ash Williams Gibi Görünüyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
In The Valley of Gods
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız