Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hikaye Odaklı Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Pendragon PC için Duyuruldu

 
Heaven’s Vault ve 80 Days geliştiricisi inkle, sıra tabanlı strateji oyunu Pendragon'u duyurdu.
 
Bu yaz PC için çıkış yapacak.
 
Pendragon yapmış olduğunuz her bir hamlenin hikayeye yön verdiği ve hikayedeki her bir değişikliğin yeni oynanış olanakları sunduğu bir sıra tabanlı strateji oyunu.
 
Britanya mitolojisindeki Camelot kralı Kral Arthur dönemini konu alan Pendragon'da vahşi yaratıklara, acımasız haydutlara ve Sir Mordred'ın kara şövalyelerine karşı savaşacaksınız. Pozisyon almanın büyük önem taşıdığı oyunda kayıplar yaşamak kaçınılmaz ve her hamle hikayeyi kalıcı olarak şekillendirecek.
 
Maceranıza öncülük etmesi için bir lider seçmeniz gerekecek. Morgana le Fay güvenilmez, Queen Guinevere kendi hatalarıyla lanetlenmiş ve Sir Gawaine de genellikle sarhoş. Sevgi, şüphe, intikam, fedakarlık ve cinayet olacak. Bu dünyada hiç kimse güvenilir değil, lideriniz bile. 

Daha fazla bilgi ve ekran görüntüsü için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Duyur fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Pendragon inkle sıra tabanlı strateji oyunu
Hayatta Kalma Macera Oyunu Windbound PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu NieR: Automata Konsol için Xbox Game Pass'e Eklendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Pendragon
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız