Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

GTA Online Hile Sitesi Kapattırıldı

 
GTA Online için hileler satan popüler site LunaCheats tamamen kapatıldı.
 
LunaCheats, Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two'nun siteyi kapattırdığını ve elde ettikleri kazancın Take-Two tarafından belirlenen bir hayır kurumuna bağışlanacağını belirtti.
 
LunaCheats tarafından yapılan açıklama:

"Take-Two Interactive ile gerçekleştirdiğimiz görüşmelerden sonra tüm hile servislerimizin bakımını, geliştirilmesini ve yayınlanmasını derhal kestik. Ayrıca gelirlerimizi Take-Two'nun belirlediği bir hayır kurumuna bağışlayacağız. Yazılımımızın GTA Online topluluğun için oluşturduğu problemlerin hepsi için özür dileriz."
 
GTA Online'da PC'de hile her zaman sorundu. Özellikle oyun Epic Games Store'da ücretsiz verilince daha da artı. Tamamen ortadan kalkması pek mümkün görünmüyor. En azından çok kullanılanlardan biri LunaCheats gitti. Yaklaşık iki yıl önce de bir başka hile sitesi Elusive kapatılmıştı. Elusive de gelirlerini hayır kurumuna bağışladı fakat daha sonra yaratıcısına 150 bin dolar para cezası da kesildi. O yüzden LunaCheats sadece bağışla bu işten kurtultmuş olmayabilir.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer Grand Theft Auto V Action Rockstar PS3 Xbox 360 PC GTA 5 ps4 xbox one
Netflix'in The Witcher: Blood Origin Dizisinde Başrolü Jodie Turner-Smith Oynayacak Wonder Boy: Asha in Monster World Batıda 2021'in İkinci Çeyreğinde Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

26.1.2021 18:09:08

0
Çinliler ve onların modders, hileci ve spam botları yüzünden oyun oynanmaz halde Benim hesabımda 95 milyar dolar var ama hileciler yüzünden oyunda yapacak pek mantıklı bir aktivite kalmıyor. Görev yapmak isteyen vara yardımcı olabilirim levelim 251.

Gkn89

25.1.2021 21:45:18

0
Hardware ban atılmadığı sürece hilenin sonu gelmez.

BSC Misafiri

25.1.2021 20:59:17

+1
Kaldı Zibilyon tane hile sitesi

BSC Misafiri

25.1.2021 19:59:51

+2
vallah çok sevindim her server hile doluydu
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grand Theft Auto V ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
714 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız