Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fizik Tabanlı Randevu Simülatörü Table Manners PC için Çıktı

 
Yayıncı Curve Digital ve geliştirici Echo Chamber Games, fizik tabanlı randevu simülatörü Table Manners: Physics-Based Dating Game'in PC için çıkış yaptığını duyurdu.
 
Steam'de %20 indirimle 22,40 TL'de satışta. Metacritic 6 inceleme sonucunda 47. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Güzel iş çıkardın, resmiyete de bindi, artık bir çıktığın var. Kartlarını doğru oynarsan romantik bir gece seni bekliyor.
 
İyi bir ilk izlenim bırakmak için ikinci bir şansın yok. Şehrin en lüks restoranında rezervasyon yaptın, en temiz iç çamaşırlarını giydin ve flörtün mükemmel görünüyor. Ama masaya oturmak işin en kolay kısmıydı. En mükemmel geceler bile Table Manners'ın o görkemli fiziğine uyulmadığında bir çırpıda mahvolabilir. Ne olduğunu bile anlamadan kendini yarısı içilmiş bir kadeh Pinot Grigio ile masadaki yangını söndürmeye çalışırken bulabilirsin.
 
Mütevazi restoranlardan suşi barlara, buz barlara ve hatta bir uçağa kadar her mekanda benzersiz oynanış mekanikleri ve flörtünü etkilemek için tamamlaman gereken görevler var. Ne kadar başarılı bir randevu çıkarırsan, randevu sanatındaki yeteneklerin de o kadar artar ve kilitler açılmaya başlar.
 
Her zevke uygun restoranlar:
Hızlı servis yapılan suşi barlarından sallanan gemilere ve kaygan buz barlara kadar çok farklı restoranlarda yemek yiyin, konu randevuyla ilgili hedefler olduğunda ise sınır ancak gökyüzü! Dur, sıfır yerçekimli restoran demekle ne kastediyorsun?!

Uygulamalı Özelleştirme:
Bir seksen boyunda bir sporcu olmak, six pack yapmak ya da altı haneli gelire sahip bir kalantor olmak için derinlemesine özelleştirme yapmak ister misin? Gerek yok! Sen sadece sahipsiz bir elsin ve kendini ancak çok sayıda tırnak, aksesuar ve dövme ile özelleştirebilirsin. Hayat sana kötü bir el verdi ve sen sadece o elsin.

Gerçekçi Uygulama Üzerinden Randevu Sistemi:
Pam'i geride bırakmanın zamanı geldi. Table Manners ile istediğin kişiyle kendi tarzında sohbet et, şakalaş ve flört et. Unutmaman gereken tek şey onlara iyi davranmak. Onları en kötü halleriyle idare edemezsen en iyi hallerini hak etmiyorsun demektir. 
 
Felaket Karmaşa:
En mükemmel randevu Table Mannersı'ın fiziğine ters düştüğünde bir felakete dönüşebilir ve her şey gözünün önünde bir çırpıda domino taşları gibi yıkılabilir. Daha önce hiçbir romantizm girişiminde mum yakmak bu kadar tehlikeli olmamıştı. 

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Super Lucky's Tale ve Crysis 3 Tasarımcıları Metroid Prime 4 Geliştiricisi Retro Studios'a Katıldı Outward DLC'si ‘The Soroboreans’ İlkbaharda Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Table Manners: Physics-Based Dating Game
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız