Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Table Manners: Physics-Based Dating Game

Güzel iş çıkardın, resmiyete de bindi, artık bir çıktığın var. Kartlarını doğru oynarsan romantik bir gece seni bekliyor.
 
İyi bir ilk izlenim bırakmak için ikinci bir şansın yok. Şehrin en lüks restoranında rezervasyon yaptın, en temiz iç çamaşırlarını giydin ve flörtün mükemmel görünüyor. Ama masaya oturmak işin en kolay kısmıydı. En mükemmel geceler bile Table Manners'ın o görkemli fiziğine uyulmadığında bir çırpıda mahvolabilir. Ne olduğunu bile anlamadan kendini yarısı içilmiş bir kadeh Pinot Grigio ile masadaki yangını söndürmeye çalışırken bulabilirsin.
 
Mütevazi restoranlardan suşi barlara, buz barlara ve hatta bir uçağa kadar her mekanda benzersiz oynanış mekanikleri ve flörtünü etkilemek için tamamlaman gereken görevler var. Ne kadar başarılı bir randevu çıkarırsan, randevu sanatındaki yeteneklerin de o kadar artar ve kilitler açılmaya başlar.
 
Her zevke uygun restoranlar:
Hızlı servis yapılan suşi barlarından sallanan gemilere ve kaygan buz barlara kadar çok farklı restoranlarda yemek yiyin, konu randevuyla ilgili hedefler olduğunda ise sınır ancak gökyüzü! Dur, sıfır yerçekimli restoran demekle ne kastediyorsun?!
 
Uygulamalı Özelleştirme:
Bir seksen boyunda bir sporcu olmak, six pack yapmak ya da altı haneli gelire sahip bir kalantor olmak için derinlemesine özelleştirme yapmak ister misin? Gerek yok! Sen sadece sahipsiz bir elsin ve kendini ancak çok sayıda tırnak, aksesuar ve dövme ile özelleştirebilirsin. Hayat sana kötü bir el verdi ve sen sadece o elsin.
 
Gerçekçi Uygulama Üzerinden Randevu Sistemi:
Pam'i geride bırakmanın zamanı geldi. Table Manners ile istediğin kişiyle kendi tarzında sohbet et, şakalaş ve flört et. Unutmaman gereken tek şey onlara iyi davranmak. Onları en kötü halleriyle idare edemezsen en iyi hallerini hak etmiyorsun demektir.
 
Felaket Karmaşa: 
En mükemmel randevu Table Mannersı'ın fiziğine ters düştüğünde bir felakete dönüşebilir ve her şey gözünün önünde bir çırpıda domino taşları gibi yıkılabilir. Daha önce hiçbir romantizm girişiminde mum yakmak bu kadar tehlikeli olmamıştı.

Table Manners: Physics-Based Dating Game Curve Digital Echo Chamber Games fizik tabanlı randevu simülatörü
HABERLER
Quantum League Catherine: Full Body
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Table Manners: Physics-Based Dating Game 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Table Manners: Physics-Based Dating Game
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız