Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout: New Vegas Modu The Frontier Tekrar Yayınlandı

 
Fallout: New Vegas'ın en büyük içerik modlarından biri olan The Frontier 15 Ocak'ta yayınlandıktan iki hafta sonra kaldırılmıştı ve bugün itibarıyla tekrar yayınlandı.

Mod ekibinde yer alan ZuTheSkunk adlı kişinin kendi hesabında pedofili içeren bir görsel paylaşması sonucunda mod yayından kaldırılmıştı ve bu kişinin içeriği çıkarılarak tekrar sunuldu.

Katkısının pip-boy ikonları olduğu ve genç bir kızın oyuncu karakterin seks kölesi haline getirilebilmesi veya insanlarla seks yapan sürüngen yaratıklar diyalogları gibi sert eleştiri alan oyunun diğer kısımlarıyla ilgisinin olmadığı belirtildi.

Ayrıca bu yaşananlardan dolayı projeye dahil olmak istemeyen birkaç kişinin daha içeriği çıkarıldı. Birkaç karakterin seslendirmesi ve bir müzik buna dahil. Geliştirici ekip, ileride yerine yenilerini eklemeyi planlıyor.
 
The Frontier şu anda NexusMods üzerinden indirilebilir.

Steam çıkışı biraz gecikecek ve sayfası da kaldırılmış fakat Steam'e de getireceklerini yeniden doğruladılar.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer Fallout : New Vegas Bethesda Softwork PS3 PC Xbox 360
Hikaye Odaklı Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Eternal Threads 2021'in Üçüncü Çeyreğinde Çıkacak PS5 Samsung 4K HDR Sorunu Mart Ayında Yayınlanacak Sistem Güncellemesiyle Düzeltilecek
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

1.2.2021 22:47:07

0
quote:

Orjinalden alıntı: Babblebabble Fan yapımı şeylere bir türlü sıcak bakamıyorum ama sadece Frontier için demiyorum nexus'ta zibilyar tane quest modları var (baya uzun olanları da var aralarında). Bunlar harbiden oynamaya ve uğraşmaya değer mi acaba... FNV'nin kendisini modlarla 1 ayda anca adam ettim, diğerlerini kafam kaldırır mı bilemiyorum. Önümde daha FO4 ve muhtemelen Skyrim var. Sanırım sırf modlamak yıl alacak
Bu değer hocam, efsane yapmışlar ama bug ve crash çok çok sağlam baltalıyor zevki. Bana komaz dersen düşünme indir oyna derim. Çok çok iyi. Bide modlama işi ay ya da yıl almıyor. Neye ihtiyacın varsa o kategoride aratıp bul indir bu kadar :) Ha uçuk fantezilerin varsa tamam ona bir şey diyemem :) Skyrim'e anime bir hatuna minigun rpg mod eklemek falan evet, zaman alır :)

Babblebabble

1.2.2021 21:52:10

0
Fan yapımı şeylere bir türlü sıcak bakamıyorum ama sadece Frontier için demiyorum nexus'ta zibilyar tane quest modları var (baya uzun olanları da var aralarında). Bunlar harbiden oynamaya ve uğraşmaya değer mi acaba... FNV'nin kendisini modlarla 1 ayda anca adam ettim, diğerlerini kafam kaldırır mı bilemiyorum. Önümde daha FO4 ve muhtemelen Skyrim var. Sanırım sırf modlamak yıl alacak

BSC Misafiri

1.2.2021 20:48:32

+1
quote:

Orjinalden alıntı: Jer Aders İsterse dünyanın en güzel oyunu olsun 30 saat içinde 100 crash yiyemem.
Hocam o zaman uzak dur, bug'ları demiyorum bile :)

Jer Aders

1.2.2021 20:30:46

0
İsterse dünyanın en güzel oyunu olsun 30 saat içinde 100 crash yiyemem.

BSC Misafiri

1.2.2021 20:27:44

0
Çok güzel deneyin de 30 saat içinde temiz 100 kez crash yemişimdir. Sürekli save ala ala ilerleyin, en en önemli tavsiyem budur :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout: New Vegas
+ TAKİBE
AL
32 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız