Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout London Modunun Çıkış Tarihi Açıklandı

 
 
Fallout 4 için geliştirilen geniş kapsamlı bir mod olan Fallout London için çıkış tarihi açıklandı. Modu geliştiren ekibin belirttiğine göre 23 Nisan 2024 tarihinde geniş bir içerik oyuna dahil edilecek ve bununla beraber oyunun kapsamı genişletilecek.
 
London modu oldukça geniş kapsamlı içeriği bünyesinde barındırıyor 
 
 
 
Fallout London modu ile beraber oyuna Londra'dan esinlenilen yeni bölgeler eklenecek. 15 farklı bölgenin ekleneceği bu modla beraber gerçek hayattan esintiler de aynı şekilde oyunculara sunulacak. Bunun dışında yüzlerce öğenin ve nesnenin de yer alacak.
 
Öte yandan bu mod ile beraber yeni sesler, yeni bir kullanıcı arayüzü, 50'den fazla ana görev, seslendirmeler ve daha fazlası oyuna dahil olacak. Bu içeriklerle beraber elbette oyuncu toplulukları bu projenin en iddialı Fallout 4 modu olduğunu belirtiyor.
 
Son olarak mod ile alakalı yeni bir video yayınlanmış durumda. Bu video ile beraber moddan çeşitli görüntüler ve detaylar elde edebilirsiniz.
 
Yeni video
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Insidergaming Fallout Fallout 4 RPG Aksiyon Açık Dünya PS4 Xbox One PC
The Cub, 19 Ocak 2024'te Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor Insomniac Games'ten Sonra Ubisoft Büyük Bir Hack Saldırısına Uğradı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız