Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout 4'ün DLC Boyutlu Miami Modundan Yeni Fragman Yayınlandı

 
Kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere sunan ve açık dünya içerisinde hayatta kalma mücadelesine atılabildiğimiz Fallout 4 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise DLC boyutlu genişletme modu olarak bize sunulmak istenen Fallout: Miami paketinden yeni bir fragman yayınlanmış durumda.
 
Fallout: Miami kendi özgü bölgeleriyle geliyor
 
 
 
Ekim 2022 tarihinde ortaya çıkan bu modun DLC boyutunda olduğunu söyleyebiliyoruz. Heyecan verici bir ana hikaye ile beraber bizlere sunulacak olan mod dahilinde aynı zamanda keşfedilecek yepyeni bir alanın olacağına da doğrulayabiliyoruz. Ayrıca oyuncular yan görevlere, ekipmanlara, yaşanacak yerlere ve yol boyunca birçok ilgi çekici karaktere paket sayesinde rastlayabilecek.
 
Fallout: Miami modu genel olarak hayranların ilgisini çekmeyi hedefliyor ve genişletme içerisinde oyuncular gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bazı kişilerin gizemini çözmek için ellerinden geleni yapmaya koyuluyor. Diğer taraftan eklenen yeni bölgenin kendine özgü ilgi çekici kısımları ve havasının olacağından da bahsetmek gerekiyor.
 
Genişleme paketinin şu anda ne zaman çıkış yapacağına dair herhangi bir detay bulunmuyor. İlerleyen süreçte daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor. Aynı zamanda Miami modunun yeni nesil güncelleme ile beraber uyumlu olacağını da aktaralım.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Fallout Fallout 4 RPG Aksiyon Açık Dünya PS4 Xbox One PC
Üs inşa Etme Oyunu FOUNDRY 2 Mayıs'ta Çıkacak Witch on the Holy Night Satışları 200 Bine Ulaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız