Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Escape from Tarkov'un Alpha Sürümünden Yeni Detaylar Geldi

 
     Uzun bir süredir geliştirilmekte olan Escape from Tarkov'un alpha sürümü bu ay içerisinde çıkış yapacak. Yapımcı ekipten bu süreç adına bazı bilgiler paylaşıldı.
 
     Alpha sürümünün ilk etapta yalnızca oyunu ön sipariş veren kullanıcılara sunulacağı ve ilerleyen günlerde sürekli olarak daha fazla oyuncunun erişim sağlamasına olanak tanınacağı açıklandı. Yapımcının bu noktadaki beklentisi ise iki haftalık bir süreç sonunda olabildiğince oyuncunun alpha testlerinde bulunması.
 
    Ön siparişte farklı sürümleri bulunan ve bunların bazılarının erken erişim aşamalarına %100 katılma garantisi verirken örneğin standart versiyonda böyle bir özelliğin bulunmadığı Escape from Tarkov'da, diğer oyuncuların da daha az bile olsa katılma şanslarının olduğu belirtildi.
 
     Alpha sürüm içeriği hakkında yapılan açıklamalarla birlikte oyunda şu an için 2 bölge ve bazı özelleştirmeler bulunacak. Test aşamaları süresince yalnızca The PMC isimli sınıf seçilebilir olacak. Alışveriş sistemi de bu süreçte aktif olacak ve alım/satım işlemlerinin haricinde takas yöntemi de kullanılabilecek. 15 civarı silah ve ekipmanları da alpha aşamasında erişilebilir olacak. Alpha sürümünde erişilebilecek ekipman ve sistemlerle aktif olarak kullanılabilecek oyun dinamiklerinin detaylı listesine bu adresten ulaşabilirsiniz.
 
     Escape from Tarkov'un alpha sürecinin 4 Ağustos itibariyle başlayacağını hatırlatalım.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak vg247 Escape from Tarkov Battlestate Games MMO FPS TPS PC
ABZÛ için İnceleme Puanları Paylaşıldı Xbox One Geriye Uyumluluk Listesine CoD: Black Ops ve Bioshock Serisi Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Ustanak

4.8.2016 22:35:08

0
Konusu açılmadı mı? Bulamadım DH'de

senjido

2.8.2016 19:36:15

0
adamlarda biraz shady bi ifade var. karanlık hissettiriyorlar açıkçası her şeyi bekliyorum. umudum iyi olması sadece...

BSC Misafiri

2.8.2016 16:58:37

0
quote:

Orjinalden alıntı: White Death
quote:

Orjinalden alıntı: Ustanak Beklentim var ama Umarım yıllarca sürecek Alpha aşaması planları yoktur. Artık çok sıktı erken erişim oyunu olayı.
Çok büyük hype oluşmazsa bitirirler oyunu. Dayz gibi çıktığı gün herkes kapışırsa işi zor. Geliştiren ekibin düşünce biçimine bağlı.
Geliştiren ekip daha önce Contract Wars isimli browser üzerinden oynandığına inanması güç bir FPS yapmıştı. Ekip sağlam, eğer F2P/P2W olmazsa sıkıntı yok.

White Death

2.8.2016 15:22:34

0
quote:

Orjinalden alıntı: Ustanak Beklentim var ama Umarım yıllarca sürecek Alpha aşaması planları yoktur. Artık çok sıktı erken erişim oyunu olayı.
Çok büyük hype oluşmazsa bitirirler oyunu. Dayz gibi çıktığı gün herkes kapışırsa işi zor. Geliştiren ekibin düşünce biçimine bağlı.

BSC Misafiri

2.8.2016 15:21:02

0
Erken erişim denen saçmalık çıktığından beri optimize oyun gelemiyor ilerki patchlerde bile düzelmiyor insanlara yarım yamalak bir oyun sunup paraları alıp 2 3 patchle işi bitiriyorlar artık buna dur deyin bu tarz oyunlara para vermeyin

Ustanak

2.8.2016 15:02:26

0
Beklentim var ama Umarım yıllarca sürecek Alpha aşaması planları yoktur. Artık çok sıktı erken erişim oyunu olayı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Escape from Tarkov
+ TAKİBE
AL
23 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız