Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

ESO'nun Skyrim'in Karanlık Kalbi PC, Stadia ve Mac'te Yeni Zindanlarla Devam Ediyor

 
Yıl boyu sürecek The Elder Scrolls Online'ın Skyrim'in Karanlık Kalbi macerasını devam ettiren Stonethorn Zindan DLC'si ve 27. Güncelleme bugün PC, Stadia ve Mac için çıktı. Oyuna birçok yaşam kalitesi iyileştirmesi, hata düzeltmesi ve denge değişiklikleri getiren ücretsiz 27. Güncelleme de bugün eklendi. Stonethorn Xbox One ve PlayStation 4 için gelecek hafta 1 Eylül'de çıkacak.
 
ESO'nun Skyrim'in Karanlık Kalbi macerasının sondan bir önceki güncellemesiyle iki yeni zindan geliyor: Castle Thorn ve Stone Garden. İki zindan da korkunç canavarlar, kazanılacak zorlu savaşlar, keşfedilecek yeni görev zincirleri ile kazanılacak yeni başarımlar, eşya setleri ve koleksiyon eşyalarıyla dolu. Bu zindanlar daha büyük bir hikâyenin bir parçası olsa da hem yeni hem de eski oyuncular Skyrim'in Karanlık Kalbi hikâyesinin bir önceki kısımlarını tamamlamaya gerek duymadan zindanlara girip hikâyenin tadını çıkarabilirler.
 
Stonethorn zindan DLC'si: Castle Thorn ve Stone Garden

o   Castle Thorn – Castle Thorn'un sağlam duvarlarının ardında, kalenin efendisi kudretli Lady Thorn'un önderliğinde bir Vampir ordusu yükseliyor. Bu korkunç ordu Western Skyrim sakinlerinin üzerine yürümeye başlamadan önce kaleye saldırmalı, bu ucube askerleri aşmalı ve işgallerine bir son vermelisiniz! Castle Thorn önizlemesine göz atın.

o   Stone Garden – Deli simyacı Arkasis gizli laboratuvarında korkunç yaratıklar üretmekle meşguldü. Blackreach mağaralarının derinliklerindeki Stone Garden'ın karanlık eserleri daha önce karşılaştığınız hiçbir şeye benzemiyor. Bu kötü dehayla ve dehşet verici deneyleriyle yüzleşerek derinliklerden yeni canavarların yükselmesini engelleyin! Stone Garden önizlemesine göz atın.
 
27. Güncelleme (ücretsiz): yaşam kalitesi iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve denge değişiklikleri

o   Ev sistemi için Character Pathing (Karakter Yolu Belirleme) hakkında daha fazla bilgi edinin.
o   Oyun performansı iyileştirmeleri
o   Çeşitli hata düzeltmeleri ve denge değişiklikleri
 
27. Güncellemenin ayrıntıları: elderscrollsonline.com/en-us/news/post/58465 
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
2K Games Bethesda Elder Scrolls 5 RPG Skyrim The Elder Scrolls V Skyrim
Söylenti: Yeni Switch Modeli 2021'in İlk Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek World of Warcraft Gamescom'a Hızlı Bir Giriş Yapıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

30.8.2020 21:47:45

0
Para tuzağı, hype yapıp almayın ki Fallout 76 gibi kendilerine gelip, para ile içerik satmaya yürekleri kalmasın.

gamerasi

25.8.2020 13:07:00

0
İsteyerek yıllardır uzak duruyorum. Bu iş modelini prim vermemek lazım. Yeni tes i bekliyoruz.

DeliKulaBey

25.8.2020 07:28:16

0
Ana oyun 49 lira. Çıkan tüm ana dlcler 189 lira olması lazım. Ben 45 liraya almıştım üç-dört sene önce. Bu dlc ler olması şart değil. Dungeonlar, battlegroundlar ve ana savaş meydanı yetiyor pek ala.

BSC Misafiri

24.8.2020 19:36:41

0
Yüzlerce parçaya bölünüp para tuzağı modunda olmasaydı oyunsa şans verebilirdim de zor... Anca 2-3 yıla oyun ölür, tam paketli hali çerez fiyatına satılır, belki öyle oynarım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Elder Scrolls V: Skyrim ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
156 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız