Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dragon’s Dogma, Devil May Cry'dan Etkilenmiş

Dragon's Dogma bakalım bize neler sunacak?

     Capcom tarafından piyasaya çıkarılacak olan Dragon's Dogma isimli aksiyon - Rpg oyunu şu aralar geliştirilme aşamasında. Siliconera ile konuşan oyunun prodüktörü, Hiroyuki Kobayashi ise yapım ile ilgili oldukça ilginç bilgiler verdi. Kendisinin ve Dragon's Dogma'yı yapan ekibin büyük kısmının, Devil May Cry 4'de de çalıştığını, bu sebeple de oyunun Devil May Cry esintileri taşıyacağını açıkladı.

     Oyundaki esintilerin oldukça fazla olduğunu söyleyen Kobayashi, tabi ki oyunun sadece Devil May Cry'ın kopyası olmayacağını, ancak combat sisteminin benzeyeceğini, söylüyor. Dante ve Nero'nun düşmanlar ile yüzyüze savaşlarının kendilerine iyi bir fikir verdiğini de belirten Kobayashi, bu mekaniğin kendi oyunlarında da olmasını istediklerinin altını çiziyor. Öte yandan bunun açık bir dünya olacağı ve kahramanın da istediği yere gidebileceğini söyleyen prödüktör, üç ayrı özel sınıfın bizi beklediğini ve karakter detaylandırmasında çok özel sürprizlerin bizi beklediğini ekliyor.

     Dragon's Dogma, 2012'nin başlarında PlayStation 3 ve Xbox 360 için gelecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Dragon's Dogma Dragons Dogma Capcom RPG Aksiyon RPG PS3 Xbox 360 Hiroyuki Kobayashi Hideaki Itsuno
Ratchet & Clank: All 4 One'a Silahlar Videosu Street Fighter x Tekken'e Yeni Karakter Bulmacası

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon's Dogma
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız