Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dragon’s Dogma 2 için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

 
 
Capcom, aksiyon rol yapma oyunu  Dragon's Dogma II için yeni ekran görüntüleri yayınladı. Bu ekran görüntüleri sizlere oyun hakkında daha fazla detay ve fikir verebilir.
 
Dragon's Dogma dünyası genişliyor
 
 
 
Dragon's Dogma serisinin yeni oyunu Dragon's Dogma 2, tek oyunculu, hikaye odaklı bir aksiyon rol yapma deneyimini aktarmayı hedefliyor. Serinin uzun süredir beklenen oyununda keşfe açık fantastik bir dünya yer alıyor. Yolculuk sırasında kendi macerandayken başka oyuncular eşlik ediyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Dolayısıyla oyunda gizemli canlılar olan Pawn'lar sana katılıyor.
 
Dragon's Dogma 2'de tüm bu unsurlar dikkat çekici olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor. Ekip sürükleyici bir fantastik dünya oluşturmak için fizik teknolojisi, yapay zeka (AI) ve son kalite grafiklerle oyunu geliştirdiğini aktarıyor.
 
Dragon's Dogma II, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştirilme aşamasında bulunuyor. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu ryo aksiyon macera
Sand Land için Hikaye Fragmanı Yayınlandı G2 Esports, The Guard VALORANT Kadrosunu Bünyesine Kattı!

Firoles

28.9.2023 11:33:15

0
İlki gayet başarılıydı umarım bu kez daha iyi olur. Ve co-op olur…
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon's Dogma II
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız