Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Doctor Who: The Edge Of Time 12 Kasım'da PSVR, Oculus ve Vive için Çıkacak

 
Yayıncı PlayStack ve geliştirici Maze Theory, sanal gerçeklik oyunu Doctor Who: The Edge Of Time'ın 12 Kasım'da PlayStation VR, Oculus Rift ve HTC Vive için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Yeni ve gizemli bir düşman, evreni yok etmekle herkesi tehdit ediyor ve onu yalnızca sen durdurabilirsin! Sonik Tornavidaya sahip olan oyuncular, akılları zorlayan bulmacalar çözecek, unutulmaz yaratıklarla savaşacak ve Doctor'u bulma görevinde yeni ufuklar açılıp gerçekliği yok etmek isteyen büyük bir gücü yenecek.
 
Ana Özellikler:

- TARDIS'i Yönet: Doctor ile güçlerini birleştir, uzay ve zamanda yolculuğa çık ve son sezonlarda gösterilen yepyeni TARDIS'i yönet.
- Sürükleyici Eğlence: Doctor Who'nun dünyasını eşsiz bir şekilde deneyimle ve Sonik Tornavida gibi aletleri kullan.
- Aslına Uygun: Seslendirmesi bizzat On Üçüncü Doctor tarafından yapıldı, bu rolü Jodie Whittaker oynamıştı.
- Resmi BBC Studios Lisanslı Ürün: Gerçek müzikler, dekorasyonlar, ortamlar, jenerikler ve gizli Doctor Who sürprizleri.
- Klasik ve Yeni Canavarlar: Şeytani Daleks de dahil olmak üzere unutulmaz kötü karakterlere kafa tut ve yepyeni, daha önce hiç görülmemiş canavarlarla yüzleş. 


Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer
Ark: Survival Evolved'un Cadılar Bayramı Etkinliğinden Fragman ve Detaylar Paylaşıldı Call of Duty: Modern Warfare Rusya PlayStation Store'da Satılmayacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)