Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DiRT Rally 16 Kasım'da macOS'a Geliyor

 
   Feral Interactive ve Codemasters DiRT Rally'nin 16 Kasım'da macOS için çıkış yapacağını duyurdu.

   Ralli yarış oyunu DiRT Rally 16 Kasım tarihinden itibaren Feral Store ve Steam'de $59.99/£39.99/€54.99 fiyat ile macOS için ulaşılabilir olacak.
 
   Sistem gereksinimleri macOS 10.13, 1.8GHz Intel Core i3 işlemci, 8GB RAM ve 1GB Nvidia 650 / 2GB AMD Radeon M290 / Intel HD 4000 ekran kartı. Oyun tüm bu Mac'lerde desteklenecek.
 
   DiRT Rally şu anda PC, PS4, Xbox One ve Linux üzerinde ulaşılabilir durumda.

   DiRT Rally Tanıtım Yazısı:

   DiRT Rally, şimdiye kadarki en gerçekçi ve heyecanlı ralli oyunudur, DiRT topluluğunca 80m milin üstünde yol testi yapılmıştır. Bir kazanın bile telafisiz bir şekilde sahne süreni zedeleyebileceğinin bilincinde ve tam hızla tehlikeli yollarda savruluyorken yarış heyecanını tam olarak hissedersin. Kar, buz, pist ve toprak arasında zar zor kontrolü sağlayarak yarışıyor ve farklı hava durumlarıyla mücadele ediyorken, her aşama seni farklı bir şekilde sınar. Araba, sürtünme ve aşama bağlantısından yoksun olduğunda, özel ralli takımın seni hırslı tutmaya çalışır ve her ralli konsantrasyon ve yeteneği sınayan maraton benzeri bir test haline gelir. Dirt Rally ayrıca, dünyanın en hızlı arazi arabalarını kullanarak hem tek oyunculu hem çok oyunculu yarışlarda serinin en sevilen turlarında başka sürücülerle arabalarınızın boyalarını atmanıza imkan veren lisanslı resmi World Rallycros içeriğini de sunuyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Dirt: Rally dirt codemasters pc yarış ralli erken erişim steam ps4 xbox one
L.A. Noire Switch için Beş Dakikalık Off-screen Oynanış Videosu Yeni Valkyria Projesi 20 Kasım'da Duyurulacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dirt: Rally
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız