Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Destruction AllStars PlayStation Plus'tan Ayrıldıktan Sonra Fiyatı 20 Dolar Olacak

 
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Lucid Games'in üstlendiği arabalı multiplayer arena oyunu Destruction AllStars bu ayın başında PlayStation Plus'a dahil olarak PlayStation 5 için çıkışını gerçekleştirdi. PlayStation Plus üyeleri oyunu 6 Nisan'a kadar kütüphanesine ekleyebilir ve aboneliği devam ettiği süre boyunca oyuna erişebilir.

Lucid Games, Destruction AllStars'ın PlayStation Plus'tan ayrıldıktan sonraki fiyatını açıkladı ve $19.99 / €19.99.

Destruction AllStars'ın normalde PlayStation 5'in çıkış oyunlarından biri olması planlanıyordu ve 619,00 TL / $69.99 / €79.99 fiyattan ön siparişe açılmıştı.

Daha sonrasında oyun Şubat'a ertelendi ve PlayStation Plus'a dahil olacağı duyuruldu. Bu haber sonrasında oyunu ön sipariş veren tüm kullanıcılara iade yapıldı.

Lucid Games ayrıca oyuna gelecek yeni içekleri PlayStation Blog üzerinden detaylandırdı. Yeni oyun listeleri, iki kat deneyim puanı hafta sonları, challenge serileri ve daha fazlasını içeriyor. Mikro ödemelerden de bahsedilmiş. Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz AllStar Coin ve gerçek parayla satın alabileceğiniz Destruction Point. İkisi de kozmetik içerikler için. Oynanış avantajı sağlamayacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer Destruction AllStars Sony Interactive Entertainment Lucid Games Wushu Studios PlayStation 5
Sunless Sea Epic Games Store'da Ücretsiz, Haftaya Wargame: Red Dragon Total War: Three Kingdoms için Fates Divided DLC'si Duyuruldu

:::LOSTPLANET:::

25.2.2021 20:35:36

0
Plustan ayrıldıktan sonra: 299,00 TL / $19.99 / €19.99 :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Destruction AllStars
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız