Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PS5 Özel Oyunu Destruction AllStars Türkçe Dil Desteğiyle Birlikte Çıkışını Gerçekleştirdi

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Lucid Games, Destruction AllStars'ın çıkış fragmanını yayınladı.

Araç tabanlı multiplayer arena oyunu bugün itibarıyla PlayStation 5 için çıkışını gerçekleştirdi ve iki ay boyunca PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. Oyunun Türkçe dil desteği mevcut.

Çıkış fragmanı:
 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 
Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor.

Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmet!

Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol aç.

İstersen direksiyon başına geçip ortalığı birbirine kat, istersen araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atıl.

Yeterince kaos yaratarak AllStar'larının özel yeteneklerle dolu eşsiz kahraman araçlarını güçlendir.

16 ünlü AllStar'dan meydana gelen Destruction ekibi, eğlence ve yıkım için yarışmayı heyecanla bekliyor. Kemerini tak ve aksiyonun su gibi aktığı, yoğun, bomba gibi ve öngörülemez yarışmalara katılıp Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için savaş.

Şimdi koşup, çarpıp ezme zamanı. Arenada görüşmek üzere.

AllStar Ol

- Kahramanlar... İkonlar... Global fenomenler! On altı korkusuz ve karizmatik AllStar’dan oluşan uluslararası kadro, Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için mücadele ediyor.

- Geride bıraktıkları her hurda, bu yıldızların değerine değer katıyor. Ana etkinlik ve başlıklar. Dünya çapında ünlü.

- AllStar’ların becerilerinden yararlanarak taktiklerini ve oyun stilini oluşur. Çeviklik, hız veya kaba kuvvet odaklı yeteneklerle rakiplerini alt et veya kaçın. Yayan git, araç değiştir veya tam gaz giden arabaların üzerine atlayıp nefes kesici kaçırma teşebbüslerinde bulun.

Yıkıma Sür

- Küresel Destruction Federasyonu için en iyi mühendislerce tasarlanmış 28 araç.
- Her maçın başında arenanın sağına soluna birkaç temel araç bırakılacak.
- Ancak her AllStar’ın savaş akışını değiştirebilecek kişisel aracı da bulunuyor.
- Yeterince kaosla kahraman aracını güçlendir. Her biri hayranları çılgına çeviren özel yeteneklerle donatılmış.

Kaosun Efendisi Ol

- Destruction AllStar kadrosu yetenek, zamanlama ve sinsi taktikleriyle zirveye ulaşmış korkusuz sporculardan oluşuyor.
- Her yarışmanın belirli bir amacı ve hedefi var. Sana sunulan gücü, kuvveti ve hızı dilediğince yoğur, kendi yıkım tarzını ortaya koy.

Mirasını Yarat

- Birkaç Destruction AllStar’a özel hazırlanmış hikâyeli tek oyuncu serilerinde yarış. 50’nin üzerinde etkinliğin ustası ol1 bir Destruction efsanesi olduğunu kanıtla. Dünyanın dört bir yanındaki beş arenada AI rakiplerle son sürat mücadelelere girerek yeni görünümler, ifadeler ve bayraklar aç.

Arkadaşlarını Hurda Et

- Arkadaşlarınla 16 oyunculu çevrimiçi maçlara katıl ve dramı enlerde yaşa. Rahat bir hızlı oyun oturumuna atla, Özel Etkinliklerde yeni, sınırlı süreli kural setleriyle oyna. 
 
Çarpıcı görseller: Kaos hiç bu kadar güzel gözükmüş müydü? Dünya çapında fenomen hâline gelmiş, araç tabanlı müsabakaların tadını 4K çözünürlükte çıkar.3 Hızlı yükleme: Kaos kimseyi beklemez! PS5 konsolunun ultra hızlı SSD’siyle gelen neredeyse anlık yükleme hızı sayesinde AllStar’ını seç ve aksiyona gazla.

Uyarlanabilir tetikler: Aracın keyfini sür! DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı’nın uyarlanabilir tetikleri sayesinde her araç ayrı bir tecrübe.

Dokunsal geri bildirim: Güüm! DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı’nın çift aktüatörlerinin gerçekçi geri bildirimle çarpmaların etkisini iliklerinde hisset.

Uyumlu kulaklıklarla Tempest 3D AudioTech: İşte bir rakibe çarptığında çıkması gereken ses! Tempest 3D AudioTech ile çarpıcı 360 derece stadyum atmosferini yaşa.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Destruction AllStars Sony Interactive Entertainment Lucid Games Wushu Studios PlayStation 5
Final Fantasy XII, Jurassic World ve Daha Fazlası Xbox Game Pass'e Geliyor Control Ultimate Edition PS5 ve Xbox Series Çıkış Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

2.2.2021 22:39:04

0
Hiç beklemiyordum, Demek ki GOW gibi büyük yapımlarda Türkçe gelcek.

BSC Misafiri

2.2.2021 19:59:26

+2
Oyunda Türkçe dublaj seçeneği de bulunuyor.sadece ayarlardan ekstra açmak gerekiyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Destruction AllStars
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız