Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DayZ'nin Kutulu Sürümü 15 Ekim'de Piyasaya Sürülüyor

 
16 Aralık 2013 tarihinde erken erişim olarak piyasaya sürülen ancak uzun yıllar erken erişimden çıkıp tam sürümüne kavuşamayan DayZ, 5 yıl sonra 13 Aralık 2018 tarihinde tam sürümüyle piyasaya sürülmüştü. Şimdi oyunun OlayStation 4 ve Xbox One için kutulu sürümü piyasaya sürülecek. Bohemia Interactive'in duyurusuna göre kutulu sürümler 15 Ekim'de piyasaya sürülecek ve yurt dışı fiyatları ise $ 29.99 / £ 29.99 olacak. Oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
Önce Arma II'nin modu olarak yapılması düşünülen, ancak daha sonra yoğun ilgiyle karşılaşan zombi temalı hayatta kalma oyunu DayZ şimdi de başlı başına bir oyun olarak karşımızda.
 
Devasa bir haritada arkadaşlarımızla oynayabildiğimiz yapımda amacımız zombilerden kurtularak hayatta kalmak. Ancak bu düşündüğünüz kadar kolay değil. Yaralandığımızda iyileşmek için kan bulmalı, zombileri öldürmek için ise kendimize silah ve mermi bulmalıyız.
   
Korku temasının da işlendiği yapımda yalnız kalmanız demek, başınızın belada olduğu anlamına geliyor. Siz siz olun, arkadaşlarınızın yanından ayrılmayın.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu FPS Zombie Aksiyon Multiplayer
Darksiders: Genesis'in Yeni Fragmanı Bir Diğer Atlı War'u Tanıtıyor The Sims 4 İslam'dan Esinlenen İçerikle 5. Yılını Kutluyor!

BSC Misafiri

5.9.2019 20:27:09

+1
PS4'üne ve Xbox'ına en ufak saygısı olan bu oyunu almamalı. Zaten satılmadığını görünce 1 yıl içinde gold ve plus oyunu olarak bize sunulur.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DayZ
+ TAKİBE
AL
209 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız