Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

D&R Guitar Hero Live Aktivitesi Sizi Çağırıyor

 
     Aral, D&R işbirliğiyle, Guitar Hero tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 7-8 Kasım 10.00-22.00 saatleri arasında D&R İstinyePark mağaza önünde düzenlenecek aktivite ile oyuncuların müziğe ve eğlenceye doyması hedefleniyor.

     "Sahne Artık Senin! Tek yapman gereken elindeki gitar ile dinleyicileri büyülemek… Rock dünyasının bir yıldızı olabilir ve bu eğlenceli aktivitede, diğer oyuncularla eğlenceli zaman geçirebilirsin. Guitar Hero Live’ın oyuncular için sunduğu yeni deneyimleri test edebilir, müziğin ritminde kaybolabilirsin…"

     Aktiviteye katılıp, çektiği fotoğraflarını #sahneartiksenin hashtagiyle Sosyal medyada paylaşan kişiler arasından seçilecek bir şanslı Guitar Hero tutkunu, 16 Kasım akşamı Hard Rock Cafe’de düzenlenecek olan Hard Rock Cafe Guitar Hero Live etkinliğinde iki kişilik yemek ve sürpriz bir isimle sahneye çıkma fırsatı yakalayacak.

     D&R Guitar Hero Live aktivitesine özel olarak sınırlı sayıdaki iki gitarlı paket indirimli fiyatı ile oyunculara sunulacak.
 
-Basın Bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Guitar Hero: Live Guitar Hero Freestyle Games PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Wii U
Overwatch Konsollar İçin de Duyuruldu & Ücretli Paketi Açıklandı Black Ops 3'ün PC Sürümünde Beklenmedik Sorunlar Var

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Guitar Hero: Live ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız