Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Commander '85 Xbox One ve PC için 30 Eylül'de Çıkıyor

 
Yayıncı Ultimate Games ve geliştirici The Moonwalls; macera, retro bilim kurgu gerilim, hayatta kalma ve hacker simülatörü unsurlarını birleştiren oyun Commander '85 için çıkış tarihi verdi.

30 Eylül'de Xbox One ile PC için çıkacak.

Oyun PlayStation 4 ile Switch için de duyurulmuştu fakat bu iki versiyonun çıkış tarihleriyle ilgili şimdilik bir açıklama yok.

Doğum gününde annesinin aldığı gerçek yapay zekaya sahip süper modern bilgisayar Commander '85 ana karakterlerin hayatını sonsuza dek değiştirecek. Askeri deneyler kontrolden çıkıp dünya nükleer savaş tehdidi ile karşı karşıya kaldığında arkadaşlarınız ve çılgın bir bilim adamı ile Soğuk Savaş'ı sonlandırmaya, Commander bilgisayarlarının sırrını ortaya çıkarmaya ve Roswell olayının arkasındaki gizemli gerçeği öğrenmeye çalışacaksınız. 1980'lerin kültür ve teknolojisine sahip bir dünyada geçecek oyun çeşitli easter egg'ler ve nostaljik referanslar içerecek. Seçimler hikayenin gidişatını ve sonunu değiştirecek.

Çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Commander ’85 Ultimate Games The Moonwalls macera retro bilim kurgu gerilim hayatta kalma hacker simülatörü
Warframe'in Dosya Boyutu En Az 15GB Küçülüyor Korku Arcade FPS Oyunu CROSSBOW: Bloodnight PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Commander ’85 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız