Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Çok oyunculu The Witcher oyunu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

 
 
Yakın tarihli bir rapora göre CD Projekt Red'in The Witcher'a dayalı çok oyunculu projenin bazı önemli değişiklikler yaşadığı bildiriliyor. Project Sirius olarak bilinen çok oyunculu proje Ekim 2022'de duyurulan The Witcher oyunları arasında yer aldı ve o zamandan beri bu projelerle ilgili pek fazla ayrıntı açıklanmadı.
 
Ekip çok oyunculu modeli The Witcher'a uyarlamak istiyor
 
 
 
CD Projekt Red çok oyunculu oyun özelliklerini The Witcher'a nasıl dahil edeceği konusunda çalışmalarını sürdürüyor. İlk oyununun çıkışından bu yana uzun bir süre geçti ve genel anlamda seri, The Witcher 3 ve Netflix serisiyle popülerliğini üst seviyeye çıkardı. Bu yüzden The Witcher evrenini genişletme çabası devam ediyor.
 
Bu artan ilgiden faydalanmak isteyen CDPR, The Witcher serisinin dördüncü (ana) oyununu duyurdu ve Unreal Engine 5 ile geliştirildiğini açıkladı. Bunun yanı sıra şu anda The Witcher 1'in remake sürümü (yeniden yapım) ve çok oyunculu proje de dahil olmak üzere üç Witcher projesi üzerinde çalışılıyor. Bildirilene göre ekip şu anda toplam altı proje üzerinde çalışıyor.
 
 
 
Öte yandan son çıkan raporlara göre çok oyunculu The Witcher oyunu, ana oyuna ek olarak gelecek. Rapor, 2022 yılında bu proje için maliyetin 7,61 milyon dolara ulaştığını, 2023 yılında ise bu maliyetin üzerine 2,16 milyon dolar daha eklendiğini belirtti. Mali kaygılar nedeniyle bu projenin rafa kaldırılacağı bildirilmişti ancak görünüşe göre ekip projeye tekrardan yoğunlaşmış durumda.
 
Çok oyunculu proje içerisinde co-op ve PvE desteği yer alabilir. Bu konuda henüz bir bilgi yok. Ekibin ilerleyen süreçte daha fazla detayı paylaşması bekleniyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerant witcher rise of the white wolf cdprojekt
Respawn Entertainment 10-15 yıl daha Apex Legends'ı destekleyecek 4 farklı EA ve DICE oyunu satıştan kaldırılıyor!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Guest-82DD8694E

26.3.2023 15:42:57

0
Almak zorunda değilsin sanane fanboyluğumdan kafana silah mı dayadılar sanki alacaksın diye sanat düşmanı boş gezen boş laf yapan hammadde israfı.

BSC Misafiri

22.3.2023 10:36:51

0
Sağın bakalım. Alacak fanboy çok

romedon

22.3.2023 08:07:15

0
daha 1 oyunu doğru düzgün çıkartamadılar 6 oyun haa? ahhahaha
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Witcher
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız