Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Çok Oyunculu Nişancı Oyunu Convallaria'nın Yayıncısı Sony Oldu

 
 
Teknoloji ve oyun devi Sony Interactive Entertainment, Çin oyunlarına yönelmeye devam ediyor. Bu kapsamda rol yapma aksiyon macera oyunu Lost Soul Aside'ın yayıncılığını üstlenmişti. Şimdi ise çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunu Convallaria'nın yayıncılığını üstlendi. Loong Force tarafından geliştirilen bu oyunu Sony, "China Hero" projesi adı altında oyunculara sunacak.
 
Sony, Çin merkezli geliştiricilere yönelmeye devam ediyor
 
 
 
Çin merkezli geliştirici Loong Force tarafından geliştirilen Convallaria artık Sony tarafından oyunculara sunulacak. "China Hero Project" kapsamında yer alacak bu yapım önemli bir oyun projesi olarak karşımıza çıkıyor ve çok oyunculu bir çevrimiçi nişancı aksiyon deneyimini sunmayı hedefliyor. 
 
Convallaria oyunun temelinde ekip çalışması ve taktik yer alıyor. Oyun bizlere hızlı tempolu aksiyonu ve üçüncü şahıs nişancı bir deneyimi sunmayı hedefliyor. PVP ve PVE modlarını harmanlayan Convallaria'da bilim kurgu ve fantezi öğeleri de yer alıyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun geliştirme stüdyo firma sony
Sherlock Holmes The Awakened Remake için Yeni Fragman Yayınlandı Çok Oyunculu Nişancı Oyunu HAWKED Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sony
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız