Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PlayStation’da Yeni Dönem Başladı: Geçici CEO Göreve Başladı

 
 
PlayStation konsolları ile beraber karşımıza çıkan Sony yeni bir döneme daha geçiş yapmaya hazırlanıyor. Önceki CEO Jim Ryan'ın ardından şimdi geçici olarak mevcut göreve Hiroki Totoki gelmiş durumda. PlayStation'ın resmi ve geçici CEO'sunun artık Totoki olduğunu söyleyebiliriz.
 
Jim Ryan Eylül ayında istifa edeceğini açıkladı
 
 
 
Eylül 2023 tarihinde eski CEO Jim Ryan’ın istifa edeceği ve Hiroki Totoki'nin 1 Nisan 2024'te görevi devralacağı açıklandı. Ryan artık resmi olarak şirketten ayrılmış ve Totoki PlayStation bölümünü denetlemek için devreye girmiş durumda. Totoki diğer taraftan Sony Group'taki mevcut görevini sürdürüyor.
 
Şirket yakın zamanda yaptığı yeni bir açıklamayla beraber PlayStation'ın artık yeni bir döneme geçeceğini ve Sony Group Corporation Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Kenichiro Yoshida ve SIE yönetim ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışacaklarını açıkladı.
 
Her ne kadar geçici CEO'nun görevi resmi olarak bugün başlasa da Totoki, geçtiğimiz aylarda stüdyoları ziyaret etmeye başladı ve Sony'nin oyun stratejisi hakkındaki görüşlerini şimdiden net bir şekilde ortaya koydu.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle oyun geliştirme stüdyo firma sony
Jim Ryan, PlayStation 2 Konsolunun 160 Milyon Sattığını Bildirdi CD Projekt: Tek Oyunculu Oyunlarda Mikro Ödeme Sistemi Gereksiz
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Chosen_One

6.4.2024 16:19:13

0
Üç kuruş fazla olsun ama Japon olsun

BSC Misafiri

2.4.2024 13:41:34

0
jim ryan markayı batırmıştı, shawn layden dan sonra ps tarafı cok kan kaybetti. umarım japon abimiz eski ivmeyi geri getirir.

lextor

2.4.2024 09:51:28

0
Jim markanın içine etti. Bakalım PlayStation eski güzel günlerine dönecek mi

BSC Misafiri

1.4.2024 21:30:53

0
Çok kalmaz bu adam geçici zaten bir kaç aya yeni ceo belli olur
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sony
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız