Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Christian Bale: Christopher Nolan Yönetirse Batman Olarak Geri Dönerim

 
 
Kara Şövalye oyuncusu Christian Bale, yeniden Batman'i canlandırmak istediğini ancak yalnızca Christopher Nolan tarafından yönetilen bir filmde oynayacağını söyledi.
 
Yakın tarihli bir röportajda Bale, Batman hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Röportajda Nolan'ın yalnızca bir üçleme planladığını belirtti. Bunun yanı sıra Nolan'ın anlatacak yeni bir hikayesi varsa sahneye geri dönmekten mutlu olacağını söyledi.
 
Nolan, 2005'teki Batman Begins, 2008'deki The Dark Knight ve 2012’deki The Dark Knight Rises filmlerinden oluşan ve eleştirmenlerce beğenilen Kara Şövalye üçlemesini yönetti. Bale ise milyarder Bruce Wayne'i ve onun ikinci kişiliği olan maskeli kanunsuz Batman'i canlandırdı.
 
Screen Rant ile yakın tarihli bir röportajda Bale seriye geri dönüş yapma olasılığından bahsetti. Ancak bunun yalnızca Nolan'ın aracılığıyla olabileceğini belirtti. Bale ek olarak şunları söyledi: "Chris Nolan ile bir anlaşmam vardı. Üç film çekelim ve sonra dağılalım dedim. Çok fazla oyalanmaya ve uzatmaya gerek yok.
 
Ancak Chris Nolan bir gün anlatacak başka bir hikayem var sen de yer alır mısın? Diye sorsaydı kesinlikle katılırdım."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GlitchedOnline batman arkham
Soul Hackers 2 için Yeni Video Paylaşıldı Fallout: London için Yeni Bir Fragman Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

29.6.2022 11:56:58

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri bence gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmleri sam raimi nin spider man üçlemesidir. Nolan’ınkiler daha çok suç filmi. Bir kere çizgi romanların çocuklar için kaleme alındığı unutmamak gerek. Bu hissi de en iyi sam raimi vermişti.
Çizgi romanların çocuklar için kaleme alınması? Şu bilgisiz olduğunuz her konuda bir şeyler atıp tutmayı artık bırakın genç kardeşlerim. Biraz DC Black Label (eski adıyla Vertigo), DarkHorse, Dynamite, Image vs. gibi stüdyoları araştır ve bu adamların ne yaptıklarını da araştır. Hatta biraz İngilizcen varsa, aylık olarak çizgi roman satışlarını (isim isim) araştırabilir ve bu sayıların alıcı yaş aralığına da bakabilirsin. Masal kitapları ile çizgi romanları karıştırmamak önemli şeyler ki masal kitaplarının bile yetişkinler için olanları mevcuttur. Kültür önemli şey güzel kardeşim, kendini geliştirmek de önemli.

BSC Misafiri

29.6.2022 09:38:20

0
bence gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmleri sam raimi nin spider man üçlemesidir. Nolan’ınkiler daha çok suç filmi. Bir kere çizgi romanların çocuklar için kaleme alındığı unutmamak gerek. Bu hissi de en iyi sam raimi vermişti.

7ender

28.6.2022 18:28:48

+1
Şu yorumu d eklemek isterim: Gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmi Nolan'ın Batman filmleridir... Ergen eğlendirmeye, sjw sokmaya çalışmamıştır...

BSC Misafiri

28.6.2022 18:27:56

0
Bale en iyi batmandır keşke gelse son filmi izlemedim bile ne kadar aksiyon haterleri öve öve bitiremesede benim için çok sıkıcı bir gibi geliyor

BSC Misafiri

28.6.2022 17:48:14

+1
Gelmiş geçmiş en iyi batman Christian Bale dir. Aksini iddia edenler ekseriyetle Alacakaranlık ve Harry Potter fanı olan milleniallardır.

BSC Misafiri

28.6.2022 16:52:50

0
Nolan'ın yeni bir Batman filmi çekmesi imkansız, bakın İMKANSIZ diyorum. İM KAN SIZ.

BSC Misafiri

28.6.2022 16:23:48

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Şu adam gibi karizmatik birini bulacaklarına gittiler sempatikliğiyle ön plana çıkan talk show sunucusu tipindeki Ben Affleck’e verdiler. Üstüne bir de justice league senaryosunda da batman (her ne kadar takımın sözde lideri olsa da) silik bir tip olarak yansıtıldı. Şamar oğlanına çevirdiler batman’i. Yeni ve batman’e özel bir üçleme şart bence.
Christian Bale asla Batman olarak kabul görebilecek bir oyuncu değil. Gerek görüntüsü, gerek saçma sapan yaptığı Batman sesi... Dark Knight serisinin 2. filmi kendi içerisinde güzel olabilir ama asla bir Batman serisi değildi bu filmler. Benim gibi çocukluğundan beri Batman çizgi romanlarıyla büyümüş bir insan zaten böylesine bir şeyi asla kabul edemez. Öte yandan baktığımız zaman Ben Affleck Batman ve Bruce için muazzam bir seçimde. Gerek görselliği, gerekse cüssesiyle birlikte rolün hakkını sonuna kadar veriyordu. Lakin burada da sorun; adamın yaşlanmış olması maalesef ve bu nedenle de asla sıfırdan bir üçleme yapma şansları yoktu. Son çıkan Batman ise kendi içerisinde beni rahatsız eden ve uygun olmayan bir kaç oyuncu seçimi barındırıyor olsa da şu zamana kadar gördüğümüz en tutarlı Batman filmiydi. Zaten bu nedenle de serinin devam filmi Nisan ayında WB tarafından onaylandı. Christian Bale dostumuz tamamen boş ve anlamsız bir laf atmış ortaya, böyle bir filmin gerçek olma ihtimali zaten söz konusu bile değil WB tarafında.

BSC Misafiri

28.6.2022 16:09:40

0
Şu adam gibi karizmatik birini bulacaklarına gittiler sempatikliğiyle ön plana çıkan talk show sunucusu tipindeki Ben Affleck’e verdiler. Üstüne bir de justice league senaryosunda da batman (her ne kadar takımın sözde lideri olsa da) silik bir tip olarak yansıtıldı. Şamar oğlanına çevirdiler batman’i. Yeni ve batman’e özel bir üçleme şart bence.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Batman : Arkham Asylum
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız