Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

CS: Online'a Yeni Zombi Modu


     Zombilerin ortaya çıkmasından bir yıl sonra, onların gitgide daha da tuhaf davrandığını, dahası, iyice güçlendiklerine tanık olduk. Zombiler yenileniyor ve evrim geçiriyor!

     Lüks ve sevimli kent artık çığlıklarla ve zombilerin ürkütücü tınılarla dolayı müzikleriyle çınlıyor. Bu sesi susturup dilediğimiz şarkıları çalmanın zamanı geldi.

     Tüfekten bıkanlara duyurulur: Buna ne dersiniz?

     Çift namlulu silah: Çift namlulu av tüfeği kısa namlulu bir silah. Dilediğinizde otomatiğe alıyor, dilediğinizde ikili kurşun yağdırabiliyorsunuz. Özellikle yakın ve orta ölçekli çatışmalarda son derece güçlü. Patlama kuvveti Winchester M1887’den bile daha yüksek olan bu silah zombileri indirmek için ideal.

     Yeni karakterler ve yeni özellikler nihayet Türkiye’ye de ulaştı!

     Korku Terminatörü: Korku Terminatörü zombilere özgü zombi setlerinden biri. Mustasyon, Zombi: Kahraman. Diğer modlarda kullanılamıyor. Bu seti alan oyuncular zombilere özgü Ölümcül Vuruş yeteneği kazanıyor.

    Yuri ve Criss: 1990’ların ortalarında Asya’da doğan Yuri patlayıcılarla ilgili her şeyde uzman. Daha önce ayrılıkçı Müslüman savaşlarına katıldı. Patlayıcılar üstüne yaptığı bir deneyde öldü sanılıyordu. Oysa ortadan kaybolduğu süre içinde yeni patlayıcılar geliştirdi ve Rex araştırma Enstitüsü’nün bombalandığı yerde görüldü. Criss ise işe İngiltere’de tıp öğrencisi olarak başladı ama savaş becerileri o kadar prestij kazandırdı ki, Terörizm karşıtı kuvvetlere alındı. Etrafında bir sır perdesi olan bu karakterin Rex araştırma Enstitüsü’nün bombalanma olayına karıştığından kuşkulanılıyor.

     Kara Parola 2: Kara Parola’yı (Black Cipher) duymuş olabilirsiniz ama bu kez Counter Strike Online’a Kara Parola 2 de eklendi. Bilgisayar korsanlığına karşı geliştirilen bu program 20 Kasım 2013 tarihinden itibaren kullanıma geçecek.

     Lighting Big-Eye: Kocagöz Şimşek

     İguanadan yola çıkılarak geliştirilmiş olan bu tabanca çok kuvvetli su ateşiyle geniş bir alana hasar verebiliyor. 40 kez H20gücündeki tabaca, beş raund için ateşlenebiliyor. Ağırlık ve isabette etkili ve asla geri tepmiyor. Ancak çok düşük bir ateş gücü ve oranına sahip ve bir bel tabancası olarak biraz pahalı.

     Zombi etkinliklerini kaçırmayın!


     20 Kasım-4 Aralık arasında muhteşem zombi etkinlikleri ve fırsatları oyuncuları bekliyor. Öncelikle, oyuncular Zombi Kahraman modunda oynadıkların %50 bonus TP/Puan alacaklar. 150 insanı enfekte ettiklerinde ise Hafif Zombi, Ağır Zombi, Nata Bıçağı ve Çekiç 10 günlük sizlerin olacak! Dahası, 120 dakikadan fazla oynayan oyuncular için etkinlik Sürekli Hayatta Kalma, Üstün DNA, Bomba Uzmanı ve Cani Suikastçı hediye edilecek!
 
Basın Bülteni
 

Bu haberin bağlantısı
URL
counter strike counter strike online valve nexon kore free to play mmo-fps
CoD: Ghosts Satışları Yeni Nesilde Bir Numara Yeni Tomb Raider'dan İlk Bilgiler Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Man Down

21.11.2013 09:26:37

0
şu oyun ne kadar gereksiz bi oyundur ya. resmen counter strike markasını lekeliyor.

*Meteora*

21.11.2013 00:16:17

0
quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik CS:S o kadar tutulmadı ve oynanmıyor ki. Hiç bir profesyonel turnuva yapıldığını görmedim.Oyuncular beğenmediklerini dile getirip CS oynamaya devam etmişlerdi, CS 2008-2012 arası çok iyi turnuvalara imza attı, ve oyun bir kez daha hatırlandı. CS:GO çıkınca bütün profesyonel takımlar oyun değiştirdi, şuan bir sıralama yapamazsın çünkü bu oyun CS değil CS:Online. Wolfteam sarmaya gelince Türk playerının hak ettiği yer orası zaten, inatla oyunu Türkiyede popüler yaptı, milyonlar kazandırdı.Bu saatten sonra başka firmalar böyle insanlar üzerinden ilerlemek varken tercih etmekten vazgeçmez.
Yorumuna saygım var ama cs:s yana atılacak bir oyun değil. Cs 1.6 insanı soğutuyor.Yani oyunda bir şeyler yapabilmek,2 adam vurabilmek için trilyonlarca şey öğrenmek zorundasın.Ama cs:s daha rahat,daha eşit bir oyun anladın mı? CS:S en başta grafiksel anlamda iyi,alışabilir bir oyun.Cs 1.6 zaten eski bir oyun,tabiki bu oyunada saygım var ama 2013 yılında 1.6 oynamak ne kadar ''DOĞRU'' olur bilemiyorum.Cs 1.6'da orta düzeyli bir oyuncu olabilmek için 1 yıl oynaman lazım,cs:s ise daha çabuk adapte olunabilecek bir oyun.1 yıl gerektirmiyor.Artık 2009'da değiliz,insanların bilgisayarı sadece cs 1.6'yı muhafaza etmiyor. Cs 1.6 ile turnuvalar yapılması doğal.İnsanlar neye alıştırılırsa ona devam eder. CS:GO'ya gelecek olursak,maleseef oyunu oynama şansım olmadı,ama oyun bana göre en farklı cs oyunu olmuş. Bu farklılık iyi anlamda diyebilirim.İzlediğim videolar grafikler gayet iyi,zaten silah modelleri her zamanki gibi güzel.Haritalar değiştirilmiş ama onlarda iyi.Silahlar geliştirilmiş heleki Five SeveN.Çatışmalar 1.6 İle source'dakinden farklı olmuş.1.6 VE Source'da rakibin ayağına vurmak ölümcül bir etki yaratmıyordu ama cs:go'da ''Adamlar Yapmış''diyorum.Şu özel kaplamalı silah işide bu oyunun bu nesilde bu kadar tutulmasındaki en önemli etmen.Tabi benim hoşuma gitmedi pek,orası ayrı.

Rayden_

20.11.2013 22:46:02

0
quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor FPS oyunların kaçınılmaz DLC'si Zombi-MOD. Gereksiz buluyorum.
Katılıyorum, zombi teması bence sadece hayatta kalma oyunlarına yakışıyor.

KortX

20.11.2013 21:54:15

0
Valve nasıl böyle bi oyunun yapımına izin verebildi ki..

TITAN

20.11.2013 20:43:25

-1
CS:S o kadar tutulmadı ve oynanmıyor ki. Hiç bir profesyonel turnuva yapıldığını görmedim.Oyuncular beğenmediklerini dile getirip CS oynamaya devam etmişlerdi, CS 2008-2012 arası çok iyi turnuvalara imza attı, ve oyun bir kez daha hatırlandı. CS:GO çıkınca bütün profesyonel takımlar oyun değiştirdi, şuan bir sıralama yapamazsın çünkü bu oyun CS değil CS:Online. Wolfteam sarmaya gelince Türk playerının hak ettiği yer orası zaten, inatla oyunu Türkiyede popüler yaptı, milyonlar kazandırdı.Bu saatten sonra başka firmalar böyle insanlar üzerinden ilerlemek varken tercih etmekten vazgeçmez.

*Meteora*

20.11.2013 19:41:10

+1
Zombi moduyla alakası yokta,oyun iyice wolfteama sarmaya başladı. Bu oyuna bakarak neden cs go'nun,cs 1.6'nın,cs:s'in daha çok oynandığını anlayın.

caneycaney

20.11.2013 19:35:33

-1
ReklaMLaAaAAaAaaaarrrRrrrRR

YunusEmre1986

20.11.2013 19:01:08

0
CS:GO Daha İyidir

TLOU

20.11.2013 17:50:59

0
quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor FPS oyunların kaçınılmaz DLC'si Zombi-MOD. Gereksiz buluyorum.
Zaten oyunun kendisi de sarmıyor

Trapdoor

20.11.2013 17:48:03

-1
FPS oyunların kaçınılmaz DLC'si Zombi-MOD. Gereksiz buluyorum.
  • 1
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Counter-Strike Online
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız