Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Black Desert Konsol Versiyonlarına Maehwa Sınıfı Eklendi

 
Black Desert PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları içerik anlamında PC versiyonunun biraz gerisinde ve geliştirici Pearl Abyss konsollara en sonunda Maehwa oynanabilir sınıfının Awakening ile birlikte ekledi.

Sınıf hakkında:
 

Genel Silah
Bıçak/Boynuz Yay
 
Savaş Türü
Kısa Mesafeli 
 
Maehwa, ana silahı olan Bıçak ve Boynuz Yay kullanarak çevikliğiyle ani bir hareketle savaş alanına girerek düşmanı rahatsız eden bir kılıç ustasıdır. Özellikle "Takip" olarak bilinen kaçınma becerisi Musa'dan daha çok tehditkardır. Bu manevra özelliğini kullanarak çeşitli formda kombo becerilerine sahiptir. Boynuz Yay'ı ile düşmanı uzaktan kontrol ederken yakın mesafede tıpkı ağaç yapraklarının dalgalanması gibi muhteşem kılıç ustalığı ile düşmanına karşı koyar. Küçük ölçekli savaşlar ve teke tek hedeflerde savaş alanında çok güçlüdür.
 
AWAKENING
 
Uyanış Silahı
Kerispar
 
Savaş Türü
Kısa Mesafeli
 
Maehwa uyanışı ile, buzullar gibi soğuk ve güzel alevlerle sarmalanmış Kerispar'ı ile muhteşem bir savaş sanatı sergiliyor. Saplama odaklı oluşturulmuş Kerispar'ın saldırı menzili dardır fakat çok büyük bir hızla kritik vuruşla yıldırım gibi kombolarla düşmanını yok eder. Her ne kadar bir çok düşmanla karşı karşıya geldiğinde etkisinde azalma olsa da sürekli olarak saldırarak düşmanını rahatsız eder. Muhteşem bir manevra ve kavrama özelliğine sahip olmanın yanı sıra bir o kadar da kontrol yeteneği yüksektir. 

 
Maehwa sınıfı tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Black Desert Black Desert Online Pearl Abyss MMO F2P RPG Black Desert Black Desert Online Pearl Abyss MMO F2P RPG
World War Z Cross-Play Güncellemesi 23 Mart'ta Yayınlanacak Final Fantasy VII Remake'ten Yeni TV Reklamları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Black Desert Online
+ TAKİBE
AL
28 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız