Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Biomutant için 1.5 Güncellemesi Yayınlandı

 
 
Experiment 101, Biomutant için 1.5 yamasını yayınladı. Bu yama seviye sınırını 50'den 100'e yükseltiyor. Ayrıca, yağma deneyimini geliştirmek için bir dizi düzeltme ve ince ayarı beraberinde getiriyor.
 
Bu güncelleme PC'ye özel bazı düzeltmeleri de içeriyor. Yatay ve dikey Görüş Alanı arasında seçim yapmak için “Görüş Alanı Türü” ayarını getiriyor. Ayrıca GPU ile bağlantı geçici olarak kesildiğinde meydana gelen çökmeyi de düzeltiyor. 
 
Tam yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
Oyun hakkında
 
BIOMUTANT®; yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren eşsiz dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikâyesi oyunudur.

Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Biomutant THQ Nordic Experiment 101
Warframe TennoCon 2021 Dijital Etkinlik Takvimi Açıklandı Baldur's Gate 3 Bu Yıl Erken Erişimden Çıkmayacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Biomutant
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız