Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Baldur's Gate 3 Bu Yıl Erken Erişimden Çıkmayacak

 
 
Larian Studios ve  Baldur's Gate, Baldur's Gate 3'ün tam sürümünü hatasız bir şekilde hayranlara sunmayı amaçlıyor. RPG oyunu Ekim 2020'de erken erişimde piyasaya sürüldü ve oyunculara oyunun bir kısmını oynama şansı verdi. Larian stüdyosu, o zamandan beri bazı büyük eklemelerle erken erişim sürümünü de güncellemeye devam ediyor.
 
GameSpot'a konuşan Larian Studios CEO'su Swen Vincke, Baldur's Gate 3'ün 2021'de erken erişimden çıkamayacağını doğruladı. Vincke: “Oyunu gerçekten gelecek yıla kadar bitirmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla bu yıl tam sürümü yayınlanmayacak'' dedi.
 
Oyun hakkında
 
Dungeons & Dragons ekibi Wizards of the Coast ile yakın işbirliği içinde oluşturulan efsanevi serinin resmi yeni bölümü Baldur's Gate III mevcut D&D mekaniklerini ve büyülerini temel alıyor.

Baldur's Gate III rol yapma oyunu türünün sınırlarını zorlayacak ve zengin hikaye anlatımı ile eşsiz oyuncu özgürlüğü, yüksek riskli kararlar, eşsiz yoldaş karakterler ve unutulmaz savaşlar sunacak. Baldur's Gate III Larian Studios'un şimdiye kadarki en büyük prodüksiyonu ve arkadaşlarla birlikte veya tek oyunculu bir macera olarak oynanabilecek.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt Baldur's Gate III Baldur's Gate 3 Larian Studios
Biomutant için 1.5 Güncellemesi Yayınlandı Tencent Games Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz Oldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

19.6.2021 18:12:27

0
Hiç sıkıntı yok. İsterse 5 yıl sürsün. Hayatımda deneyimlemediğim bir tecrübeyi baldurs gate 3. Sadece ilk chapterı ile böyle düşündürdü. Aceleye gerek yok. Mükemmelliklerini korusunlar yeter.

Takeda Akane

18.6.2021 21:49:50

0
D&D oyunu yalnız Aligment sistemini kaldırmışlar ne anladım. Bunun yerine Pathfinder'ın yeni oyununu bekliyorum. Ha bu demek değil Divinity 2'nin hayranıyım ama madem D&D oyununu yapıyorsunuz hani benim Chaotic Evil karakterim.[&o]

BSC Misafiri

18.6.2021 19:53:59

0
Bu yavaşlıkla en az 2 yılı var.

BSC Misafiri

18.6.2021 19:53:45

0
Olması gereken de bu zaten.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Baldur's Gate III
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız