Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Battlefield 2042'de Yeni Bir Uzman Sistemi Yer Alacak

 
 
Merakla beklenen Battlefield 2042 tanıtım fragmanı, aksiyon dolu maceraları ve sinematik oynanışıyla hayranları harekete geçirdi. Şimdiden hayranlar arasında popüler bir hit olacak gibi görünüyor.
 
Oyun daha önceki serilerinde olmayan yeni araçları, silahları ve dövüşleri içeriyor. Hayranlar için göze çarpan bir şey vardı, o da eski kadro sisteminin kaldırılmasını sağlayacak olan yeni Uzman sistemi.
 
DICE ve EA, farklı kliplerde görülen uzmanların 'No-Pats' olarak adlandırıldığını ve hükümete bağlı olmayan vatandaşlar olduğunu açıkladı. 
 
Oyundaki her karakter bir dizi beceriye sahip olacak. Her uzman ayrıca benzersiz bir görsel görünümün yanı sıra kendi taktik yeteneğini bünyesinde barındıracak. Bu yetenekler Uzmanlıklar ve Nitelikler olarak iki kısma ayrılacak.
 
Uzmanlıklar: oyuncuların oyun içinde avantaj elde etmek için kullanabilecekleri fiziksel bir araçlar olurken, Nitelikler: Uzmanların yetenekleri olacaktır. Oyun ilk çıkışında on Uzmana sahip olacak ve yeni oyun sezonunda dört yeni Uzman daha dahil edilecek.
 
Uzmanların her biri kendi araçlarıyla gelecek. Ayrıca hepsi ekipmanlar için bir boş yuvaya sahip olacak, 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerficial dice ea battfield 2042 nişancı aksiyon shooter savaş birinci şahıs
BattleNet, Call Of Duty 2021'den Yeni Detayları Ortaya Çıkardı Temmuz 2021 için PlayStation Plus ücretsiz Oyunları Açıklandı

BSC Misafiri

1.7.2021 09:00:42

0
Call of duty plus üyeliğine verildi
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Battlefield 2042 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız