Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

BSC Büyük Yılbaşı Çekilişi


     Bölüm Sonu Canavarı olarak sizlere yıl sonunda bol hediyeli bir çekiliş düzenleyelim dedik ve pek çok kişi bu çekilişten mutlu ayrılsın istedik. Belki Milli Piyango'dan büyük ikramiye kazanmayacaksınız fakat sizin için 2015'de en çok istenen oyunlardan ve ekipmanlarından bir derleme yaptık. Bu çekilişi mümkün kılan Razer, Voidu ve Aral'a teşekkürlerimizi iletiyoruz.
 
     BSC Büyük Yılbaşı Çekilişinde Neler Var Neler
 
     Oyuncu Ekipmanları (Toplam 7 Oyuncu Ekipmanı)
     Razer Deathstalker Chroma
     Razer Mamba Chroma (2 Adet)
     Razer Diamondback (2 Adet)
     Razer Tartarus Chroma
     Razer Orbweaver Chroma
 
     Oyunlar  (Toplam 10 Oyun)
     Grand Theft Auto V (PC)
     Star Wars Battlefront (PC)
     Fallout 4 (PC)
     Rainbow Six Siege (PC)
     Assassin's Creed Syndicate (PC)
     FIFA 16 (PS4)
     Just Cause 3 (PS4) (2 Adet)
     NBA 2K16 (Xbox One)
     Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

     Bu yarışmaya katılmanın birden fazla yolu bulunuyor. Eğer isterseniz aşağıdakileri ayrı ayrı yaparak birden fazla katılım sağlayabilirsiniz. Ya da ben tek bilet alır şansıma bakarım derseniz de, bir tanesini yerine getirmek yeterli olacaktır. Milli Piyango'yu kazanan her zaman 100 bilet alan olmaz biliyorsunuz, ama birden fazla kez katılmak da inkar edilemeyecek şekilde şansınızı arttıracaktır. Seçim sizin!

     Çekilişe Nasıl Katılabilirsiniz?
 
    1. Bu haberin altına hangi oyunu ve/veya ekipmanı istediğinizi yazarak yorum atmanız (BSC Misafiri olarak değil, kendi açmış olduğunuz üyelik ile. Üyeliğiniz yok ise buradan üye olabilirsiniz).
    2. Bu haberin Facebook duyurusunun altına hangi oyunu ve/veya ekipmanı istediğinizi yazarak yorum atmanız ve beğenmeniz. 
    3. Bu haberin Facebook duyurusunun altına 2 arkadaşınızın ismini ekleyerek yorum atmak (Bir üstteki maddeyi ve bunu ayrı yorumlar olarak atabilirsiniz, 2 farklı katılım olarak sayılacak).
    4. Bu haberin Facebook duyurusunu herkese açık olarak paylaşmak. 

     Evet maddelerden birini veya hepsini birden yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Eğer 4'üne de yaparsanız, dediğimiz gibi 4 kez katılmış ve şansınızı 4'e katlamış olacaksınız. Tabii çağırmış olduğunuz arkadaşlarınız da katılacağı için onların şansı demek, sizin de faydalanmanız demek olabilir ("Ya kanka benim sayemde sana çekilişten klavye çıktı artık bizi de görürsün" diyerek ondan en azından bir dürüm koparabilirsiniz).
 
     Çekiliş Ne Zaman Sonlanacak?
     Seneye.
 
     Tamam, Bu İğrençliği Görmezlikten Gelirsek Çekiliş Hangi Tarihte Sonlanacak?
     3 Ocak 2016 Pazar akşamı katılımları sonlandıracağız ve Salı günü sonuçları yine Bölüm Sonu Canavarı'nda haber girerek duyuracağız. Aynı zamanda yine her zaman olduğu gibi bunu Facebook sayfamızda da paylaşacağız.
 
     Kaç Kişi Ödül Kazanacak?
     Toplamda 10 adet oyun ve 7 adet Razer ekipman dağıtılacağı için 17 kişi 2016'ya diğer oyunculardan daha mutlu girmiş olacak. Fakat aynı zamanda da 17 adet yedek kazanan belirleyeceğiz. Eğer 24 saat içerisinde asıl kazananlar bize geri dönüş yapmazlarsa kazanma hakkı yedeklere geçecek. Yani kazananların haber duyurusunda 34 kişinin ismi geçecek.
 
     Kazananlara nasıl ulaşıyorsunuz?
İlk başta sonuçlar açıklanır açıklanmaz asıl kazanan kişiye Facebook'tan ya da forum üzerinden mesaj yoluyla ulaşıyoruz. Eğer kendisi 24 saat içerisinde mesajımıza geri dönüş yapmazsa sıra yedek kazananımıza geçiyor ve aynı şekilde kendisiyle iletişime geçiyoruz. Dolayısıyla kazanan kişinin Facebook hesabının dışarıdan mesaj alımına açık olması gerekiyor.
 
     Herkese bol şans! Bol oyunlu nice yıllara!
  

Bu haberin bağlantısı
URL
BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4 Çekiliş Cekilis Hediye ücretsiz yarisma yarışma yılbaşı çekilişi
Arttırılmış Gerçeklikle Masanızı Bir Dövüş Alanına Çevirin Ni No Kuni Geliştiricisi 2016 Yılında Yeni Oyunlar Duyuracak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Kartal Göz

14.1.2016 04:09:44

0
Edit: Yayınlamışsınız pardon.

predator79

8.1.2016 23:23:21

0
Just Cause 3 (PS4) e talibim

480mrt

8.1.2016 12:54:57

0
Bsc yi gorunce beynim otomatik csb algiladi ve biri trolluyor sanip bakmamistim bile

-Casablanca

7.1.2016 22:37:25

+2
Bu çekiliş zımbırtılarında çok şanssızım lan. Eskiden okulda yapılan Yılbaşı çekilişlerinde de bana hep sınıfın en fakiri düşerdi

killnOd

7.1.2016 22:19:03

+2
Kazanan arkadaslara hayirli olsun ve iyi gunlerde gule gule kullansinlar.

Dick Grayson

7.1.2016 16:53:08

0
Oha ilk defa bir çekilişi kazandım

Dick Grayson

7.1.2016 16:52:08

+3
Oha ilk defa bir çekilişi kazandım

cezaalp

7.1.2016 00:50:59

+2
Kazanan arkadaşları tebrik ederim , güle güle kullansınlar

helll_599

7.1.2016 00:05:16

0
oley be kazanamamısım yaşasın

conti2016

6.1.2016 20:34:41

0
kardeşim allah yukarda yemin ederimki tek hesapla çekilişe katıldım.hesabımın şifresini unuttum telaşlandım mail adresinide bulamadım bsc yi telefonlarından aradım kimseye ulaşamadım.o hesaba tamamen şans eseri g maillerimi denerken giriş yaptım.ve bsc ile iletişime geçebilmek için konuya mesaj attım.

FasTBoY

6.1.2016 20:32:05

+1
Yıllar önce dediğin hesap bile açılalı daha 9-10 ay olmuş.

conti2016

6.1.2016 20:25:56

+1
quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY http://forum.donanimhaber.com/rules.asp 17) Forumlarda iki farklı takma ad ve/veya hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir. Bunun dışında birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir. Size ait hesabınıza herhangi bir ceza verilmişse, ceza süreniz boyunca başka bir hesapla foruma giriş yapmanız yasaktır ve fark edildiği anda asıl hesabınıza ek 7 günlük uzaklaştırma cezası verilmektedir. Allah bilir kaç tane hesapla katıldın yarışmaya da. Asıl hesabım dediğin 1 Ocak'ta açılmış, diğer hesabın ondan çok daha eski. Bari böyle bir halt yiyorsunuz forumun orta yerinde yazmayın şunları birde.
kardeşim bu yarışmaya 1 hesapla katıldım allah belamı versin 1 hesaptan fazlasıyla katıldıysam.bnm hesabımın şifresini unuttum giriş yapamadım.yıllar önce actığım hiç mesaj atmadığım hesaptan mesaj attım görevlileri bilgilendirmek için

FasTBoY

6.1.2016 20:23:30

+2
http://forum.donanimhaber.com/rules.asp 17) Forumlarda iki farklı takma ad ve/veya hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir. Bunun dışında birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir. Size ait hesabınıza herhangi bir ceza verilmişse, ceza süreniz boyunca başka bir hesapla foruma giriş yapmanız yasaktır ve fark edildiği anda asıl hesabınıza ek 7 günlük uzaklaştırma cezası verilmektedir. Allah bilir kaç tane hesapla katıldın yarışmaya da. Asıl hesabım dediğin 1 Ocak'ta açılmış, diğer hesabın ondan çok daha eski. Bari böyle bir halt yiyorsunuz forumun orta yerinde yazmayın şunları birde.

gunix

6.1.2016 20:17:40

0
Sonuclar aciklandi, kismet olmadi... [spoiler=9179562671] Razer, Voidu ve Aral'ın desteği ile oyunculara özel olarak yapmış olduğumuz yılbaşı çekilişinde kazanan arkadaşların isimleri aşağıda bulunmaktadır. Yakınlarda daha fazla kişinin yararlanabilmesi için yarışmalarımız devam edecek, o yüzden takipte kalmanızda fayda var. Oyuncu Ekipmanları (Toplam 7 Oyuncu Ekipmanı) Razer Deathstalker Chroma Oytun Çakırman Onur İnci (Yedek) Razer Mamba Chroma (2 Adet) Adnan Erdoğan qua1912 (Yedek) gunesd50 Yiğit Şerifoğlu (Yedek) Razer Diamondback (2 Adet) Mehmet Fadıl Dülger Cross Marian (Yedek) bostonceltic Emin Yuca (Yedek) Razer Tartarus Chroma Bahadır Kağan Ahiskali myonlyfriendtheend (Yedek) Razer Orbweaver Chroma Mustafa Ergaş Greenstrip (Yedek) Oyunlar (Toplam 10 Oyun) Grand Theft Auto V (PC) cakrsuha oblgc (Yedek) Star Wars Battlefront (PC) CloneTrooper (İsmine bakılırsa Star Wars hayranı, tamamen rastgele çıktı ve biz de sevindik) TC Doğuhan Köktürk (Yedek) Fallout 4 (PC) PowerFreak Alper Özarslan (Yedek) Rainbow Six Siege (PC) yusuforhan EmrEDnZ (Yedek) Assassin's Creed Syndicate (PC) Çağdaş Açar grkankot2 (Yedek) FIFA 16 (PS4) nuk28 Kaan Ateş (Yedek) Just Cause 3 (PS4) (2 Adet) Yüksel Aykılıç Mehmet Necati (Yedek) sat5 Rachsuchtig (Yedek) NBA 2K16 (Xbox One) Muhammed Fatih Tın Batıkaan Güneş (Yedek) Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) Burak Ergenekon Yiğit Küskü (Yedek) Kazanan kişiler ile 24 saat içerisinde iletişim kurulacak ve 48 saat içerisinde cevap gelmez ise hakları yedek kazananlara geçerek onlar haberdar edilecektir. Eğer isminiz burada bulunmuyorsa üzülmeyin zira 2000'den fazla kişi ve bazılarının daha fazla kazanma şansı olması nedeniyle (Hem Facebook'ta hem de burada katılmak ve diğer şartları yerine getirmiş kişiler gibi) şansınız yaver gitmemiş olabilir. Bu, bir sonraki yarışmalarda isminiz olmayacak anlamına gelmiyor değil mi? Herkese iyi ve oyun dolu bir yıl diliyoruz! [/spoiler]

conti2016

6.1.2016 20:13:59

0
quote:

Orijinalden alıntı: faydeemusic

Seni kucuk troll asil gunes benim milleti fake hesap acarak kandirmaya calisma dostum. benle iletisime gecsinler adminlere sesleniyorum
kandırmıyorum kardeşim esas hesabımla geldim şifremi kaybtmiştim iletişime gecerseniz sevinirim yetkili abilerim

Tonyukuk

6.1.2016 20:08:36

+2
vay be kazanamamışım lanet olsun

faydeemusic

6.1.2016 20:07:41

0
quote:

Orijinalden alıntı: Güneş50 Merhaba ben gunesd50 cekilisi kazandim iletisime gecermisiniz esas hesabima giris yapamiyorum gereken ne ise yardimci olcam telefon numarami dahi verebilirim
Seni kucuk troll asil gunes benim milleti fake hesap acarak kandirmaya calisma dostum. benle iletisime gecsinler adminlere sesleniyorum

Redshift

6.1.2016 20:01:26

0
Ulan kimlerle uğraşıyoz ya

Güneş50

6.1.2016 19:48:15

0
Merhaba ben gunesd50 cekilisi kazandim iletisime gecermisiniz esas hesabima giris yapamiyorum gereken ne ise yardimci olcam telefon numarami dahi verebilirim

senatorts

6.1.2016 19:44:09

0
Keşke twitch üzerinde canlı yayın yapsaydınız . En azından kendi adamlarına veriyorlar dedikodularını önlemiş olurdunuz. neyse iyi gunler

FasTBoY

6.1.2016 19:28:12

0
http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-BSC_Yilbasi_Cekilisinin_Sonuclari_Belli_Oldu-82466.htm

Tonyukuk

6.1.2016 19:23:36

+5
quote:

Orijinalden alıntı: alperbay bedavadan ekipman peşinde koşmaktan daha zor emin olun yaptıkları. Bırakın adamlar işini yapsın.
hmm 1 mesajlı fake bize akıl veriyor. AÇIKLAMA YAPMALARINI İSTİYORUZ başka bir şey değil

Fatal1ty.

6.1.2016 19:11:21

0
Harbiden seneye açıklicaklar

alperbay

6.1.2016 18:43:04

0
bedavadan ekipman peşinde koşmaktan daha zor emin olun yaptıkları. Bırakın adamlar işini yapsın.

0MG90

6.1.2016 17:51:18

0
Unuttular bence

qaswa

6.1.2016 15:18:33

0
bari bi gecikme mesajı falan yayınlayın ne olduğunu öğrenelim

Final Getsuga Tenshou

6.1.2016 15:02:10

0
Sonuçlar açıklanmadı mı hala?

wings35

6.1.2016 13:27:37

+5
Bence umduklarından çok daha fazla katılım oldu. O yüzden yetiştiremediler.

kutayozcepne

6.1.2016 12:47:41

0
Sonuçlar neden açıklanmıyor

carso

6.1.2016 12:15:41

0
Ben mi göremedim nerde yazıyor kazananlar arkadaşlar benide eklermisiniz aradım bulamadım :(

krkmzmst

6.1.2016 12:10:08

+4
Dün gece mesaj geldi heyecanlandım bir an heralde ilk defa çekilişten kazanıyorum diye o heyecanla bir girdim admin ikinci el referans göndermiş ben şok

kirgizmustafa17

6.1.2016 11:57:18

0
Bir ara webtekno da çekiliş yapıyordu, çekilişin yapılışını videoya alıp paylaşıyorlardı. Onda bile insan tam güvenemiyor -belki 5-10 defa deniyorlardır diye düşünüyor insan- ama Donanimhaber daha inandırıcı bir sistem kullanıyor, açık katılım kapalı sonuçlar hepsi bizim için Çok basit, aç canlı yayını, aç random.org'u kime ne çıkarsa artık, bu kadar basit.

Redshift

6.1.2016 11:55:44

+1
Yav sizin yapacağınız işin , bana çıkarsa da ben istemiyorum artık ne haliniz varsa görün

batikba

6.1.2016 11:51:32

0
yaaauuuvvvv arkadaş dayz gecikti çekiliş gecikti

kirgizmustafa17

6.1.2016 11:50:43

+1
Dün açıklanmayacak mıydı çekiliş sonuçları? Açıklamayıp sadece kazananlara mesaj mı atıyorsunuz? Daha inandırıcı olsun diye?

huseyincarnege

6.1.2016 11:41:22

+1
valla gecikmelereine lafımız yok hemde hiç çok kişi var ama en azından bukadar kişinin adamyerine alıpta bir bidirim yayınlasalardı

Alastair JR

6.1.2016 11:36:15

0
Aynen öyle hocam +12345

Karavel

6.1.2016 11:11:21

+8
Üstadım madem ayıklama yapıyorlar bir bildirim ya da mesaj atmaları çok zor değil. Facebook'da bir yazı yayınlarlardı ''Sahte üyeliklerin yarışmadan çıkarılması için kontroller yapılmaktadır. Bu nedenle çekilişimiz gecikecektir.'' diye. Bunu forum konusunda da yayınlasalar bu kadar sorgulama yapılmazdı. Geç kalmaları sorun değil , geç kaldıkları konusunda haber vermemeleri sorun.

Mr.Policeman

6.1.2016 10:36:52

0
Kesinlikle katılıyorum bu kadar kişiye çekiliş yapmak kolay değil adil de olmak lazım tabi ayıklıyorlardır.

Porno Graffiti

6.1.2016 10:30:26

+2
Sabırlı olun beyler belki adamlar mesaj kontrolü ve fake üye kontrolü yapıyor olabilirler.

Kefelon

6.1.2016 10:29:18

0
Adamlar salı demiş hangi salı olduğu belli değil ki, az sabır

yusuf_128

6.1.2016 10:17:03

+2
Böyle şeyler çok büyük güven sarsar. o kadar emek veriyorsunuz birşeyler yapıyorsunuz.Doğru yapılması gerekliydi. Şimdi çekilişin doğruluğuna bile inanamayız ki. Açıklasanız ne olacak...

xmxksk

6.1.2016 09:19:49

0
quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin Yüzyılın CSB'si BSC'den geldi. Site adı-konu uyumu.
Maya takvimi falan kullanıyorlarsa o yüzden daha yeni yıla geçememiş olabilirler

Redshift

6.1.2016 09:13:11

0
quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin Yüzyılın CSB'si BSC'den geldi. Site adı-konu uyumu.

Dovahkiin

6.1.2016 09:08:36

+17
Yüzyılın CSB'si BSC'den geldi. Site adı-konu uyumu.

huseyincarnege

6.1.2016 09:04:28

0
bu çekiliş gerçek olsaydı yeni üye değil mevcut emektar üyelerle yaparlardı .

huseyincarnege

6.1.2016 08:35:12

+1
galiba seneye salı orda irençbir espirivarya o gerçekmiş demek :S

nemesis16

6.1.2016 03:32:31

0
bsc yalan atıyor kimse bişi beklemesin beyler bunlar laik sistemin getridgi hilekarlar

Hiko.

6.1.2016 01:53:15

0
Kazananları bu konuda niye paylaşmıyosunuz. Herkesin facebooku kayıtlı olmayabilir.

RealArek

6.1.2016 01:10:25

0
Ne zaman açıklanıcak ?

TheDifference35

6.1.2016 01:02:23

+10
Açıklanmamasındaki amaç siteye girilip tık sayısını artırmak bu kadar basit :)

Tonyukuk

6.1.2016 00:27:36

0
çarşamba oldu xD

Kara96

6.1.2016 00:21:07

0
çekiliş için tam üyeliğe gerek varmı ?

teote

6.1.2016 00:15:31

+1
Kazananlar kazanamamis diyola?

nonpoint

6.1.2016 00:05:39

0
bilmiyorum farkındamısınz ama çarşamba oldu keşke bi açıklama yapsaydınız

Vrataski

6.1.2016 00:05:10

+7
Hangi salı olduğunu söylememişler.Birkaç salı geçebilir hazırlıklı olun

tomasson85

5.1.2016 23:29:46

+5
Kazananlar açıklamayacaksa bir açıklama yapın en azından

StereoLove

5.1.2016 23:14:02

0
Sorun nedir neden açıklanmadı?

VioLee

5.1.2016 23:05:53

0
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri geç açıklamaları mantıklıca insanlar gün içinde durmadan siteyi ziyaret edecekler :D ben olsam tam 23:59 da açıklardım :D
o mesaj sayisi nedir ohaa

T.Aldebaran

5.1.2016 23:02:49

0
lan ya buraya yazmadım hahah işe bak :D

tomasson85

5.1.2016 22:25:55

+4
Bu çekiliş için ilk defa üye olmuş insanlar olabilir. Fake hesaplarla katınlanlar engellenmeli.

Mittwach

5.1.2016 21:56:07

0
quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate 30 aralik 2015 Insan profili gizler bare
Çekilişe katılma şartları içinde yazıyor üye değilseniz burdan üye olabilirsiniz diye.yeni üye olan arkadaşlarımız olabilir

Tommy Shelby

5.1.2016 21:26:17

+3
30 aralik 2015 Insan profili gizler bare

Kara96

5.1.2016 21:23:12

0
belki adam tek mesaj atıp sonuçların gelmesini bekliyor olamazmı

BSC Misafiri

5.1.2016 20:16:59

+1
geç açıklamaları mantıklıca insanlar gün içinde durmadan siteyi ziyaret edecekler :D ben olsam tam 23:59 da açıklardım :D

Hümiyettin

5.1.2016 20:09:32

+13
Bazı kişiler son birkaç gün içinde hesap açıp çekilişe katılmaya çalışmış. Bu kişileri çekilişe dahil etmeyin. Çekiliş sonuçları neden hala açıklanmıyor ?

encuni

5.1.2016 19:15:56

+8
Lütfen tek mesajlı kişilere hediye vermeyin çekiliş yaptğınızda bunlarada bakın.

kirgizmustafa17

5.1.2016 19:06:17

+1
Sonuçlar bugün açıklanmayacak mıydı?

Uncy

5.1.2016 17:41:02

+1
Hala aciklanmadi?

Cheerfulfoot

5.1.2016 16:20:56

0
Hocam sonuclar aciklandi mi aciklandigi zaman bana da mesaj atabilir misiniz?

lterlemez

5.1.2016 14:03:36

+1
Attığım mesajı bulamıyorum. Hala onaylanmayan mesajlar olduğu için mi açıklanmıyor sonuçlar?

tolginyoo

5.1.2016 12:49:17

0
sonuçlar nerede kaldı?

security44

5.1.2016 12:10:02

0
bu arada fakeleri ayırt etmek zor değil adminler bu işi bizden daha iyi bilir :)

security44

5.1.2016 12:08:20

0
çekilş sonuçlarını nezaman göreceğiz :(

Mittwach

5.1.2016 07:20:16

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Aksel123

Bence onları çekilişten çıkarsınlar en mantıklısı.
Katılıyorum

Porno Graffiti

5.1.2016 05:21:06

0
Razer blackwidow Chroma ve assassins creed Sydnicate PC

Vrataski

5.1.2016 00:04:46

+10
Millet ne aç ya bir sürü 1 mesajlı adam var.Artık kaç tane fake hesap açtılarsa.

RealArek

4.1.2016 23:56:20

+3
quote:

Orjinalden alıntı: Cevher Dudayev Defalarca kez aynı mesajı yazanlar var.inşallah onları tekrar tekrar çekilişe sokmazsınız.haksızlık olur gerçekten
Bence onları çekilişten çıkarsınlar en mantıklısı.

VioLee

4.1.2016 22:06:04

+1
Bizim millette okuma aliskanligi yok hala cekilis icin yaziyorlar

SKRlllEX

4.1.2016 17:22:32

+2
Tamam, Bu İğrençliği Görmezlikten Gelirsek Çekiliş Hangi Tarihte Sonlanacak? 3 Ocak 2016 Pazar akşamı katılımları sonlandıracağız ve Salı günü sonuçları yine Bölüm Sonu Canavarı'nda haber girerek duyuracağız. Aynı zamanda yine her zaman olduğu gibi bunu Facebook sayfamızda da paylaşacağız.

Wiz_Khalifa

4.1.2016 07:43:23

0
Cekilise katilmak istiyorum Gta 5 PC

spacemonkey

4.1.2016 07:32:51

0
Razer mamba chroma

Vandrak

4.1.2016 01:07:22

0
Grand Theft Auto V (PC) çekilişe katılmak istiyorum

help21

3.1.2016 23:57:21

0
Razer Orbweaver Chroma / Fallout 4 (PC)

BARIS_3462

3.1.2016 23:51:38

0
Razer Orbweaver Chroma / Fallout 4 (PC)

Mittwach

3.1.2016 23:39:56

+20
Defalarca kez aynı mesajı yazanlar var.inşallah onları tekrar tekrar çekilişe sokmazsınız.haksızlık olur gerçekten

obisoft

3.1.2016 23:34:38

0
Razer Deathstalker Chroma ve/veya Razer Mamba Chroma ve/veya Razer Diamondback ve/veya Razer Tartarus Chroma ve/veya Razer Orbweaver Chroma ;)

metallurgy

3.1.2016 23:11:24

0
Razer deathstalker chroma

flexcane

3.1.2016 23:08:50

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

obisoft

3.1.2016 23:02:47

0
Razer Deathstalker Chroma ve/veya Razer Mamba Chroma ve/veya Razer Diamondback ve/veya Razer Tartarus Chroma ve/veya Razer Orbweaver Chroma ;)

Greenelectronics

3.1.2016 22:56:06

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

Kartal_3462

3.1.2016 22:46:18

0
Grand Theft Auto V (PC) ve Razer Diamondback Teşekkürler

Funsilbam

3.1.2016 22:41:06

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Melankomik

3.1.2016 22:27:59

0
Grand Theft Auto V (PC) & Razer Deathstalker Chroma

nikki111

3.1.2016 22:26:06

0
Razer Mamba Chroma - Razer Deathstalker Chroma!

Solocore

3.1.2016 22:23:29

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Plextex

3.1.2016 22:05:20

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

nikki111

3.1.2016 21:56:35

0
Razer Mamba Chroma - Razer Deathstalker Chroma!

Howkix

3.1.2016 21:49:15

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Zodox

3.1.2016 21:34:00

0
Rainbow Six Siege(PC) ve Razor Mamba Chroma

Pluscorporation

3.1.2016 21:31:50

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

thysn97

3.1.2016 21:30:19

0
Razer Deathstalker Chroma , Grand Theft Auto V (PC), Razer Mamba Chroma

Alastair JR

3.1.2016 21:06:35

+3
Bir dünya fake hesap var 1-2 mesajli

ennns

3.1.2016 21:05:42

0
Razer Deathstalker Chroma ve Star Wars Battlefront

hayo21

3.1.2016 21:03:37

0
fifa 16 ps4 istiyorum

Techistreet

3.1.2016 20:54:48

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

ryalp

3.1.2016 20:48:32

0
Rainbow Six Siege (PC)

Birkhoff

3.1.2016 20:38:18

0
Razer Deathstalker Chroma ve GTA 5 PC

Greenstrip

3.1.2016 20:27:26

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) veya Razer Orbweaver Chroma bunlardan herhangi birisi gelirse varya yeni yılın en mutlu insanı ben olurum heralde yav

fattyboi

3.1.2016 20:18:15

0
Razer Diamondback ve GTA5 PC

Tinfind

3.1.2016 20:15:51

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

trioholding

3.1.2016 19:59:07

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Inchlax

3.1.2016 19:42:47

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Howcane

3.1.2016 19:30:07

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Mr.Legend

3.1.2016 19:18:38

0
Ben de çekilişe katılmak istiyorum Razer Mamba Chroma ve Star Wars Battlefront

Quonimkix

3.1.2016 19:12:55

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

Korkusuz Korkak

3.1.2016 19:07:55

0
Razer Deathstalker Chroma ve Grand Theft Auto V (PC)

icedox

3.1.2016 18:57:46

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Codequote

3.1.2016 18:44:39

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Linetouch

3.1.2016 18:27:58

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

Quichotte

3.1.2016 18:18:54

0
Razer Mamba Chroma-GTA 5 pc

Flexkix

3.1.2016 18:12:10

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

ONUR_345241

3.1.2016 18:06:34

0
Razer Mamba Chroma ve FIFA 16 (PS4)

oguz_ceran2

3.1.2016 18:00:20

0
Razer Mamba Chroma İstiyorum.

acelab

3.1.2016 17:56:59

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

oguz_ceran2

3.1.2016 17:52:05

0
Razer Mamba Chroma İstiyorum.

Yearit

3.1.2016 17:40:31

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Blackdom

3.1.2016 17:28:14

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Goodphase

3.1.2016 17:12:01

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

ran-dom

3.1.2016 16:59:22

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Alphacorporation

3.1.2016 16:47:08

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Xxx-house

3.1.2016 16:34:34

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

Tingreen

3.1.2016 16:17:14

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

gunix

3.1.2016 16:12:44

0
Razer Deathstalker Chroma (Tesekkurler)

Brotha

3.1.2016 16:11:36

0
Razer Deathstalker Chroma ve GTA 5 için katılmak istiyorum.

Lotlux

3.1.2016 16:04:20

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

FasTBoY

3.1.2016 15:59:18

0
Razer Mamba Chroma ve Fallout 4 (PC)

Superfase

3.1.2016 15:27:52

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Gadabomb

3.1.2016 15:15:49

0
Razer Deathstalker Chroma / Grand Theft Auto V (PC)

Sumzim

3.1.2016 15:13:28

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Alphabam

3.1.2016 15:00:45

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

Sunset Sarsaparilla

3.1.2016 14:41:52

0
Fallout 4 (PC)

Fase-techno

3.1.2016 14:38:45

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Saltcone

3.1.2016 14:26:08

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

ReadyMonster

3.1.2016 14:23:23

0
Razer Orbweaver Chroma- Just Cause 3 (Ps4)

silicon-trans

3.1.2016 14:13:13

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

Faseplanet

3.1.2016 13:58:47

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Alphalab

3.1.2016 13:44:34

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Qanzen

3.1.2016 13:21:49

0
Razer Deathstalker Chroma

X-it

3.1.2016 13:12:28

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

RixtoNN

3.1.2016 13:09:02

0
Rainbow Six Siege (PC) ve Razer Deathstalker Chroma istiyorum

Ganjatechnology

3.1.2016 12:46:37

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

asdede

3.1.2016 12:41:14

0
Razer Orbweaver Chroma- FIFA 16 (PS4)

Vilacode

3.1.2016 12:30:37

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

BobRoss61

3.1.2016 12:27:27

0
Razer Mamba Chroma

Ganjaplanet

3.1.2016 12:11:54

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

fingolfin09

3.1.2016 11:49:09

0
Razer Mamba Chroma ve Star Wars Battlefront (PC)

nko_v

3.1.2016 11:47:24

0
Star Wars Battlefront ve Razer Tartarus Chroma :)

nko_v

3.1.2016 11:43:02

0
Star Wars Battlefront ve Razer Tartarus Chroma :)

Tamdom

3.1.2016 11:42:08

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

kagayura

3.1.2016 11:39:24

0
GTA 5 (pc) istiyorum iyi günler

nko_v

3.1.2016 11:34:39

0
Star Wars Battlefront ve Razer Tartarus Chroma :)

2Shakur

3.1.2016 11:20:27

0
Razer Deathstalker Chroma & GTA 5

Truesilbam

3.1.2016 11:00:16

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Drillnimis

3.1.2016 10:42:40

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

XII.Nicksiz

3.1.2016 10:38:01

0
Just Cause 3 (PS4) ve Razer Mamba Chroma Teşekkürler

Apple_M1

3.1.2016 10:36:57

0
Assassin's Creed Syndicate (PC) İcin cekilise katilmak istiyorum

FrankieBaby

3.1.2016 10:29:36

0
Razer Deathstalker Chroma ve Rainbow Six Siege (PC)

Los Lord

3.1.2016 10:23:19

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

The Toad

3.1.2016 10:07:48

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

roolberkay

3.1.2016 09:58:18

0
FIFA 16 (PS4)

Reborn Whelp

3.1.2016 09:55:12

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

El Doll

3.1.2016 09:33:22

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Infant Beauty

3.1.2016 09:17:02

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

Solid Hare

3.1.2016 09:04:44

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

Rocky Unique Stallion

3.1.2016 05:46:00

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

Llama Streaming

3.1.2016 05:20:10

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

RealArek

3.1.2016 05:05:53

0
Kazanan isimleri buraya yazın bari bize kesin çıkmaz kaç sayfa olmuş.

RealArek

3.1.2016 05:03:42

0
Kazanan isimleri buraya yazın bari bize kesin çıkmaz kaç sayfa olmuş.

depro1903

3.1.2016 02:20:45

0
Razer Orbweaver Chroma ve FIFA 16 (PS4)

ErTeCa

3.1.2016 01:50:57

0
Razer Mamba Chroma-Rainbow Six Siege plz

ErTeCa

3.1.2016 01:40:20

0
I Agree.

xmxksk

3.1.2016 01:36:44

0
Razer Deathstalker Chroma , teşekkürler

Mystiqquel

3.1.2016 01:31:06

0
Razer deathstalker chroma

Dr. Jonathan Hemlock

3.1.2016 00:00:25

0
Razer Deathstalker Chroma veya Star Wars Battlefront PC

Barış-111

2.1.2016 23:36:15

0
Razer Deathstalker Chroma ve Fallout 4 (PC)

MasquraiT

2.1.2016 23:16:14

0
Razer Deathstalker Chroma

mr_burak

2.1.2016 22:44:27

0
Razer Deathstalker Chroma Grand Theft Auto V (PC)

Basilisk Knight

2.1.2016 22:44:09

0
Razer Tartarus Chrome ve Assassins's Creed Syndicate (Xbox One) her ikisinide istiyorum yavava

oguzhanceren

2.1.2016 22:29:28

0
Razer Mamba Chroma ve Fallout 4 (PC)

Desider Specialist

2.1.2016 22:26:34

0
Razer Mamba Chroma

Deer Wild

2.1.2016 22:26:31

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Litendria

2.1.2016 22:20:56

0
Razer Deathstalker Chroma Assassin's Creed Syndicate (PC) Çekilişe katılmak istiyorum

Hasani7

2.1.2016 22:19:18

0
Razer Deathstalker Chroma GTA 5 PC

Stormy Flower Ape

2.1.2016 22:03:47

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

BetulBeyza

2.1.2016 21:55:24

0
Razer Deathstalker Chroma birde Rainbow Six Siege(Pc) ım olsun ısterım

TazeHukukcu

2.1.2016 21:55:24

0
Razer Mamba Chroma veya Fallout 4 (PC)

kungfukid

2.1.2016 21:49:06

0
Fall out 4 PC

adenizin

2.1.2016 21:48:43

0
Razer Deathstalker Chroma ve Fallout 4 pc

Antelope Green

2.1.2016 21:41:55

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

TheBatuus

2.1.2016 21:40:01

0
Grand Theft Auto 5 (PC) veya Razer Mamba Chroma

Spawn2

2.1.2016 21:29:00

0
Razer Orbweaver Chroma ve Just Cause 3 (PS4) Teşekkürler

LiteraryLucky

2.1.2016 21:15:15

0
Assassin's Creed Syndicate (PC) ve Razer Mamba Chroma

Stony Boar

2.1.2016 21:06:21

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

can_1981_

2.1.2016 20:47:24

0
Grand Theft Auto V (PC) ve Razer Deathstalker Chroma

hahusg

2.1.2016 20:33:01

0
Fallout 4 (PC) Razer Tartarus Chroma

Willy Mare

2.1.2016 20:30:39

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

JustNapoly

2.1.2016 20:19:10

0
Razer Orbweaver Chroma - Rainbow Six Siege (PC)

BirFacitas

2.1.2016 20:18:46

0
FIFA 16 (PS4)

crzy_ossi

2.1.2016 20:18:34

0
Razer Deathstalker Chroma ve FIFA 16 (PS4)

Captain Tiger

2.1.2016 20:09:16

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

thestell

2.1.2016 20:04:12

0
Razer Deathstalker Chroma

-dehşet-

2.1.2016 20:02:43

0
Razer Mamba Chroma - Fallout (PC)

PrisonerPrisoner

2.1.2016 19:50:54

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

omer 1989

2.1.2016 19:27:51

0
Star Wars Battlefront (PC) ve Razer Mamba Chroma hadi bakalım bol şans ;)

hayatgezi

2.1.2016 19:27:18

0
Grand Theft Auto V için çekilişe katılmak istiyorum.

Sherif Guinea

2.1.2016 19:24:54

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Feijoawi

2.1.2016 19:23:41

0
Grand Theft Auto V (PC)

Fast Deer

2.1.2016 19:06:53

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

venom866

2.1.2016 19:03:32

0
Razer Mamba Chroma / Grand Theft Auto V (PC) istiyorum.

İyotluTuz

2.1.2016 19:00:49

0
Razer Mamba Chroma///Razer Diamondback

İyotluTuz

2.1.2016 18:53:00

0
Razer Mamba Chroma///Razer Diamondback

Tidy Hammer

2.1.2016 18:48:56

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

r3znov

2.1.2016 18:34:06

0
Güzel ve radikal bir fikir değişikliğine gittim son saatlere doğru :D 10 yıllık microsoft marka mouse um bozuldu. O kadar da gözüm gibi bakıyodum ona .Bunun yerine Razer Mamba Chroma veya Razer Diamondback mouse lardan birine talibim hadi bakalım dostum :D

El Farrow

2.1.2016 18:27:35

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

Yeti.

2.1.2016 18:24:40

0
Razer Deathstalker Chroma

PithyGhost

2.1.2016 18:14:52

0
Hadi bakalım bi Star Wars: Battlefront olsa fena olmaz yani :)

RaMoN.Es

2.1.2016 18:11:38

0
Razer Deathstalker Chroma ve Fallout 4. Bol şans...

Homeless Mustang

2.1.2016 18:11:03

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

MyLife®

2.1.2016 18:09:08

0
Razer Mamba Chroma ve Assassin's Creed Syndicate

FermaNHat

2.1.2016 18:07:20

0
Razer Deathstalker Chroma ve Star Wars Battlefront istiyorumm :)))

Zambozi

2.1.2016 17:52:24

0
Razer Deathstalker Chroma ve Fallout 4. Herkese bol şans.

aterikasedi

2.1.2016 17:50:43

0
Kazananlar nerede ve ne zaman açıklanıyor ?

r.H

2.1.2016 17:47:39

0
Razer Deathstalker Chroma - Katılmak İstiyorum

snncbc

2.1.2016 17:45:32

0
Ps4 just cause 3

ANLOVE

2.1.2016 17:37:39

0
Razer Mamba Chroma

Pig Hungry

2.1.2016 17:36:47

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

BABA

2.1.2016 17:20:34

0
Just Cause 3 (PS4) için çekilişe katılmak istiyorum.

Rider Rat

2.1.2016 17:16:56

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma

Oscar Nixon

2.1.2016 17:09:42

0
Razer Diamondback

Indigo Cheetah

2.1.2016 16:59:06

0
Razer Orbweaver Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

El Basilisk

2.1.2016 16:41:41

0
Razer Tartarus Chroma ve Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

OsbourneReynolds

2.1.2016 16:32:29

0
Grand Theft Auto V (PC) Razer Deathstalker Chroma

Navy Indigo Swan

2.1.2016 16:23:47

0
Razer Tartarus Chroma ve NBA 2K16 (Xbox One)

International

2.1.2016 16:13:43

0
Fallout 4 (PC)

darkaltair

2.1.2016 16:06:56

0
Razer Deathstalker Chroma ve Assassins Creed Syndicate (pc) Bu arada güzel düşünülmüş bir çekiliş. Hediyeler dolu dolu. Yılbaşında piyango çok heyecanlı geçmedi bari salıya kadar bir beklentimiz olsun. :)

Opossum Running

2.1.2016 16:02:17

0
1-Ekipman olarak: Razer Orbweaver Chroma ve 2-Oyun olarak: Assassin's Creed Syndicate (Xbox One)

Diop.

2.1.2016 16:01:04

0
Razer Tartarus Chroma ve Just Cause 3 (PS4)

khramn

2.1.2016 16:01:03

0
Facebok illetini kapattım. Buradaki hediyelerin hepsini verseniz de bir daha o pisliğe bulaşmam. Kazanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Herkese bol şans.

Psychopatia

2.1.2016 15:57:49

0
Razer Deathstalker Chroma ciksa super olur

Gazette Fatty

2.1.2016 15:47:13

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Orbweaver Chroma

abdulrezakbinberrak

2.1.2016 15:36:43

0
Razer Diamondback

darkhomer

2.1.2016 15:35:25

0
Razer Mamba Chroma ve Grand Theft Auto V (PC)

pencilsharpener

2.1.2016 15:30:16

0
Razer Mamba Chroma ve GTA V (PC)

ultralisan

2.1.2016 15:29:55

0
Haberden sonra üye olan insanlarıda dahil edip forum üyelerinin hakkını yemezsiniz herhalde Bsc yönetimi?.

Sinner Slimy

2.1.2016 15:18:10

0
Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

ßekir

2.1.2016 15:06:28

0
Razer Mamba Chroma ve/veya FIFA 16 (PS4)

Red Flying Guinea

2.1.2016 14:53:58

0
NBA 2K16 (Xbox One) ve Razer Tartarus Chroma

zugob

2.1.2016 14:45:25

0
Razer Tartarus Chroma veya herhangi bir PC oyunu Çekilişe katılan arkadaşlara başarılar :)

hemsinli101

2.1.2016 14:41:50

0
Razer Mamba Chroma ve Grand Theft Auto V (PC)talibim cıkar insallah.

Beaver Stormy

2.1.2016 14:28:13

0
Oyun olarak Assassin's Creed Syndicate (Xbox One) ve Ekipman olarak Razer Orbweaver Chroma