Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Avatar 2'nin Çekimleri Bitti, Avatar 3'ün de Bitmek Üzere

 
2009 yılında yayınlanan ve özellikle gişe anlamında büyük başarı yakalayan Avatar serisinin ikinci filmi bildiğiniz gibi bir süredir yapım aşamasında.
 
Salgın sebebiyle filmin çekimleri ertelenmişti, ancak geçtiğimiz aylarda filmin çekimleri tekrar başladı. Filmin yönetmeni James Cameron ise çekim süreci ile ilgili bir açıklamada bulundu.
 
Söylediğine göre ikinci filmin çekimleri bitirildi. Üçüncü filmin çekimlerinin ise %95'lik kısmı bitmiş durumda. 
 
Salgından etkilenmesine rağmen filmin çekimleri gayet güzel bir sürede bitirilmiş. Ancak Avatar gibi bir film için asıl zor kısmın bundan sonra başladığını hatırlatmakta fayda var. Ne kadar erken bitirilirse bitirilsin 16 Aralık 2022'ye kadar ikinci filmi göremeyeceğiz. Üçüncü filmi ise 20 Aralık 2024'te görebileceğiz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak screenrant Film Haberleri avatar avatar 2 vizyon tarihi oyuncular ne zaman james cameron
Animal Crossing: New Horizons Sonbahar Güncellemesi 30 Eylül'de Yayınlanacak Richard E. Grant'in Loki Dizisinde Olacağı Doğrulandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

22.10.2020 18:50:42

0
Bu kadar ergen çoluk çocuk yazdığını bilmek çok kötü geldi en azından benim için. Bu filmi izlerken hissettiğim duyguların. Hattı hesabı olmaz çünkü bu film hayatınız da görüp görebileceğiniz gibi bir anomaliler üzerine kurulmuş bir yapıt değildir. Benim düşüncem ve fikrim budur.

BSC Misafiri

28.9.2020 12:46:53

+1
Bu film aslında Batı nin Emperyalist tarihine eleştirel bir bakış dur.zira İspanya nin ilk Amerika kıtasına çıktığında tıpkı bu toplum gibi doğayla iç içe yaşayan ve saygılı bir toplum vardı dini inanç larida bunu gibi samandi sonları altın için katliam oldu tıpkı bu film deki gibi ancak filimdeki bu insanlarin emperyalist lere karşı verdiği mücadele emperyalizme karşı tek mücadele şeklinin topyekûn mücadele olduğu nu bize hatırlatmıştır tıpkı bizim istiklal harbimiz gibi

scutaro

27.9.2020 14:50:12

0
[:'(]

bobsantino

27.9.2020 12:08:40

0
Extended versiyonunu öneririm

BSC Misafiri

27.9.2020 11:08:19

+2
quote:

Orjinalden alıntı: Jack Rabbit Slims Avatar'a dandik diyene ergen diyen, ergenliğinin muhtemelen daha ilk aylarında, karşıt görüşlere karşı elle tutulur argüman sunamayan bir ergendir. Şu an ergen olsam, muhtemelen 2009 yılında 8-10 yaşlarında olurdum ve filmi sırf 3D olmasından bile etkilenerek ağzımın suları akarak izlerdim o küçük yaşta. İşte bu kadar basit bir mantığı bile kuramamışsın BSC Misafiri titrinin arkasına saklanan insan. Avengerslar da bana göre en az Avatar kadar dandik filmler. Ama Avatar'ın klişe senaryosunu muhteşem bir emperyalizm eleştirisi olarak görüyorsan, edebi anlamda gerçekten çok zayıfsındır. Biraz kitap oku bak, bu dandik filmin kör göze çomak sokma tarzında yaptığı emperyalizm eleştirisinden çok daha kaliteli ve sistematik eleştiriler bulacaksındır.
Ne sallamışsın mübarek emperyalizm falan. Milletin kitap okuması sana kalmadı isteyen beğenir senin derdin değil.

BSC Misafiri

27.9.2020 06:44:12

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Avatar'a dandik diyebilecek kadar ergence boş bir yorum olamaz. Hem görselliği hemde konusu bakımından aşırı keyifli bir film. Fantastik yapısının içinde verdiği mesaj ve emperyalizmi dibine kadar eleştirisi bile bu film serisini diğerlerinin üstüne koyar. Saçma sapan senaryolu avengers fanları anlayamaz..
Avatar fanıyla Avengers fanı arasında bir fark göremiyorum

BSC Misafiri

27.9.2020 06:43:19

+2
Avatarın en büyük olayı eli yüzü düzgün yazılmış, çekilmiş yüksek bütçeli bir 3D film olmasıydı. Terminator 2 ile yan yana isminin yazılmasını bırakın bilim kurgu filmleri listesi yapsak ilk 50'ye girebileceğine bile emin değilim. Cameron'un en zayıf ve en ticari işlerinden biri.

Jack Rabbit Slims

26.9.2020 21:48:02

+1
Avatar'a dandik diyene ergen diyen, ergenliğinin muhtemelen daha ilk aylarında, karşıt görüşlere karşı elle tutulur argüman sunamayan bir ergendir. Şu an ergen olsam, muhtemelen 2009 yılında 8-10 yaşlarında olurdum ve filmi sırf 3D olmasından bile etkilenerek ağzımın suları akarak izlerdim o küçük yaşta. İşte bu kadar basit bir mantığı bile kuramamışsın BSC Misafiri titrinin arkasına saklanan insan. Avengerslar da bana göre en az Avatar kadar dandik filmler. Ama Avatar'ın klişe senaryosunu muhteşem bir emperyalizm eleştirisi olarak görüyorsan, edebi anlamda gerçekten çok zayıfsındır. Biraz kitap oku bak, bu dandik filmin kör göze çomak sokma tarzında yaptığı emperyalizm eleştirisinden çok daha kaliteli ve sistematik eleştiriler bulacaksındır.

Anvil_4

26.9.2020 19:34:54

0
Gorende film hayata bakis acimizi degistiriyor sanar:D

gamer-x

26.9.2020 18:05:38

+1
James Cameron sinema tarihine bıraktığı izler : TERMINATOR - T2 JUDGMENT DAY -ABYSS - ALIENS - TITANIC - AVATAR bu adama laf söyleyen taş olur taş yeminle şu listede bir tane bile boş film yok Not: enboş diyebileceğimiz filmi Gerçek Yalanlar (True Lies) arnold abimiz yine başrolde ama oda şuanki aksiyon filmlerini cebinden çıkartır 1994 yapımı olmasına rağmen ilk saydığım 5 filme yaşı yetmeyen arkadaşlar olabilir açıp bir izlemelerini tavsiye ederim

Shovel Knight

26.9.2020 17:13:26

0
çoğu filmi 4-5 defa izlememe rağmen bu filmi sadece 1 kere izlediğimi fark ettim bir daha bir bakacam neymiş ne değilmiş

BSC Misafiri

26.9.2020 15:53:49

+9
Avatar'a dandik diyebilecek kadar ergence boş bir yorum olamaz. Hem görselliği hemde konusu bakımından aşırı keyifli bir film. Fantastik yapısının içinde verdiği mesaj ve emperyalizmi dibine kadar eleştirisi bile bu film serisini diğerlerinin üstüne koyar. Saçma sapan senaryolu avengers fanları anlayamaz..

TheMuyu

26.9.2020 14:24:22

+4
sırf zamanında 3D popülerdi diye bu film tuttu yoksa bu kadar abartıldığı gibi iyi bir film değil eh işte orta karar

Jack Rabbit Slims

26.9.2020 12:51:49

+3
Bu dandik filme ne büyük anlamlar yüklendi ya. 2009 yılında fantezi evrenlerinden bihaber insanlar Avatar’ı görünce şaşırdı, aaa böyle şeyler de mi varmış diye olayı büyüttüler gibi geliyorlar bana.
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Film Haberleri
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız