Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Last of Us Remake

PlayStation 3 klasiği The Last of Us'ın yeniden yapımı hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialara göre Remake sürüm 2022'nin ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Sızıntı haberler ile tanınan Tom Henderson ve VGC sitesi de bu iddiaları destekliyor.
 
Sony tarafından resmi olarak duyurulmamış olsa da The Last of Us'ın yeniden yapım haberi, geçen yıl Jason Schreier tarafından Bloomberg raporu ile ortaya çıktı. Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, Sony'nin CES 2022 konferansı sırasında ekibin yaptığı tüm oyunları paylaşmak için can attığını söyledi. Bu paylaşılacak oyunlar arasında Remake'in olacağı bildirildi. Remake sürümünün PS5 dışında PC platformuna da geleceği söylentiler arasında.
 
Henderson bu iddiaların yanı sıra Naughty Dog'un uzun zamandır beklenen bağımsız çok oyunculu projesinin (The Last of Us Factions olarak tanımlanıyor) tamamlanmaya yaklaştığını ve bu yıl piyasaya sürüleceğini söylüyor.

aksiyon macera hikaye
HABERLER
E3 2022 Eschatos
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Last of Us Remake 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Last of Us Remake
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız