ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ VİDEOLAR
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
EVE Online - Yenilikler MMO-RPG 10 Aralık 2014 - Tunahan Başol Oyunun 2014 içerisinde çıkan en büyük güncellemesiyle gelen yeni içerikler arasında yeni yıldız sistemi, elden geçirilmiş arayüz ve ince ayarlar yapılmış uzay gemileri ve daha fazlası yer alıyor
EndWar Online - Oynanış Videosu MOBA 28 Haziran 2014 - B.Onur Yıldız EndWar'un free-to-play hali olan EndWar Online, tarayıcı üzerinden oynanabilecek. Oyunun yayımlanan oynanış trailer'ını izleyebilirsiniz.
Elder Scrolls Online -Alliances at War (Altyazılı) MMO-RPG 13 Şubat 2013 - Ersin Kılıç The Elder Scolls Online'ın Alliance at War isimli yapımcı günlüğü Türkçe altyazılı olarak karşınızda.
EverQuest II - Chains of Eternity Dungeon MMO-RPG 13 Kasım 2012 - Ersin Kılıç Everquest II'nin 8. yılı için özel olarak tasarlanan zindan tanıtım videosu
End of Nations: The Liberation Front Trailer MOBA 25 Nisan 2012 - Beril Sergün End of Nations'ın taraflarından The Liberation Front için yayınlanan video.
EverQuest II - Age of Discovery : Press Tour MMO-RPG 6 Aralık 2011 - Beril Sergün Emily Taylor'ın Age of Discovery ile gelecek olan içeri tanıttığı video.
EverQuest II - F2P Trailer MMO-RPG 14 Kasım 2011 - Beril Sergün EverQuest II'nin bedava olacağını duyuran ve tanıtan video.
EN ÇOK YORUMLANAN VİDEOLAR - SON ÜÇ AY