WoW Classic'te Yeni Bir Baskın Bölgesi Daha Açıldı Zula #EvdeKal Etkinlikleri Başladı

Hearthstone Grandmasters 2020 Turnuvası Bugün Başlıyor

17.04.2020 17:07 - Hamit Can Sayılgan

 
     Dünyanın en iyi Hearthstone oyuncularının her hafta sonu YouTube Gaming üzerinden canlı olarak mücadele edeceği Hearthstone Grandmasters 2020 Turnuvası başlıyor.
 
 
 
    Hearthstone Grandmasters 2020 turnuvasının 1. sezonu tüm dünyada 17 Nisan Cuma günü başlayacak ve 7 Haziran tarihine kadar cuma, cumartesi ve pazar günlerinde saat 12:00'da çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Turnuva YouTube Gaming üzeriden canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca yeni İblis Avcısı sınıfı ilk kez bu turnuvada yer alacak. Öte yandan bu yıl turnuvaya 7 yeni profesyonel oyuncu dahil edilmiş durumda. 
 
Turnuva Formatı 
 
     1-3. Haftalar: İsviçre Usulü ve Grup Aşaması: Oyuncular 1-3. haftalarda hafta sonu gerçekleşecek grup aşamasına katılmaya hak kazanmak için her çarşamba ve perşembe günü İsviçre usulünde mücadele edecek. Bu hafta sonu turlarından kazanılan puanlar, lig usulü oynanacak haftalar için her bölgeden iki Küme'nin belirlenmesinde kullanılacak. Her hafta farklı bir oynanış formatı olacak.
 
     4-7. Haftalar: Lig Aşaması: 4-7. haftalarda önceki Grandmasters turnuvalarında olduğu gibi her bölgeden iki küme kendi aralarında lig usulünde mücadele edecek.
 
     8. Hafta: 1. Sezon Playoffları: Lig usulü haftalarının ardından 8. hafta playoffları başlayacak. Burada her bölgeden bir oyuncu, yıl sonunda gerçekleşecek Dünya Şampiyonası'na katılmaya hak kazanırken diğer üç oyuncu elenecek.
 
     2020 Grandmasters Programı 1. Sezonu'nun kuralları ve ödülleri hakkında ayrıntılı bilgi için Hearthstone Espor internet sitesinin kurallar ve politikalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

Tweet
blizzard hearthstone f2p warcraft heroes of warcraft pc ipad
WoW Classic'te Yeni Bir Baskın Bölgesi Daha Açıldı Paylaş Zula #EvdeKal Etkinlikleri Başladı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)