Red Bull Player One’da Şampiyon Belli Oldu Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent of Dragons için Geri Sayım Başladı

Riot Games Geliştirici Programını Duyurdu

06.12.2019 01:29 - Hamit Can Sayılgan

 
     Riot Games, "Riot Forge" geliştirici partner programını duyurdu. Yapılan açıklamada Riot Games, League of Legends bünyesinde başka geliştirici partner stüdyolara destek ve ortak olarak oyun geliştireceğini ve yayınlayacağını bildirdi. Geliştirici olan herkesin başvuru yapabildiği form riotforgegame sitesi üzerinden yayınlandı.  
 
Riot Forge Hakkında Yapılan Açıklama
 
     "Biz oyuncu ve geliştirici odaklı bir yayıncıyız. Görevimiz dünyanın dört bir yanındaki deneyimli ve yetenekli geliştiricilerle işbirliği yaparak yeni ve muhteşem League of Legends oyunlarını oyunculara sunmak.

     LoL Evreni ve şampiyonları bize sınırsız ihtimaller sunuyor. Tutkulu partnerlerimizi destekleyerek ve onlara kendi hikâyelerini anlatmaları ve LoL dünyasını genişletmeleri için olanak tanıyarak her türden oyuncunun LoL'ü yeni ve heyecan verici yollardan deneyimlemesini sağlayan çeşitli oyunlar çıkaracağız.

     Bu oyunları oyunculara sunmayı ve kendimiz de bu oyunları oynamayı dört gözle bekliyoruz! Eğer bir geliştiriciyseniz ve görevimizin bir parçası olmak istiyorsanız söyleyeceklerinizi merak ediyoruz."
 
Detaylı bilgi için tıklayınız
 

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
Red Bull Player One’da Şampiyon Belli Oldu Paylaş Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent of Dragons için Geri Sayım Başladı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA