Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun, Forbes'in 30 Yaş Altı 30 Listesinde Yer Aldı! The Elder Scrolls Online Bir Hafta Boyunca Oynaması Ücretsiz

Capcom Deep Down'dan Tamamen Vazgeçmemiş

06.11.2019 11:38 - Gazali Çetinkaya

 
Capcom şirket yöneticisi Yoshinori Ono, Eurogamer ile yaptığı röportajda Şubat 2013'te PlayStation 4 için duyurulan oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu Deep Down'a değindi.
 
Eurogamer: Sizin Mr. Deep Down olacağınızı düşündüğümüz bir dönem vardı. Neler oldu tam olarak?
 
Yoshinori Ono: "Uzun bir süredir kimse tarafından Mr. Deep Down diye çağırılmamıştım. Orijinal geliştirici ekip şu anda birlikte değil fakat fark etmişsinizdir isim haklarını hala tutuyoruz ve oyundan tamamen vazgeçmedik. Her yıl ileride üzerinde çalışmayı düşündüğümüz oyunları inceliyoruz ve onayladığımız projelerle yola devam ediyoruz. Bu konuda söylenecek çok fazla bir şey yok, isim hakları bizde yani oyundan tamamen vazgeçmiş değiliz." 
 
Deep Down için en son 2014'te ekran görüntüleri paylaşılmıştı. Şubat 2015'te ise Yoshinori Ono, Deep Down'ın duyurulduğu dönemde küçük bir proje olduğunu ancak daha sonra Capcom'un oyun için planlarının "daha büyük" bir hale geldiğini belirtmiş ve "Bu biraz uzun sürebilir ancak size daha önce gösterdiğimizden çok daha farklı bir şey göstermeyi planlıyoruz." demişti. 2017'nin başlarında da isim haklarını yenilendi. 

Kaynak Eurogamer
Tweet
Deep Down Capcom Aksiyon Macera
Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun, Forbes'in 30 Yaş Altı 30 Listesinde Yer Aldı! Paylaş The Elder Scrolls Online Bir Hafta Boyunca Oynaması Ücretsiz
YORUMLAR 3
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
BSC Misafiri - 6.11.2019 14:09:26 0
Potansiyeli olan bir oyundu. Monster hunter'ın dark souls combatıyla zindan versiyonuydu.
BSC Misafiri - 6.11.2019 13:08:26 0
Bu oyun güzel mi?Nasıl
BSC Misafiri - 6.11.2019 12:34:59 +1
Paralı satacaklar kıvırıyolar??
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Deep Down
+ TAKİBE
AL
17 kişi bu oyunu takip ediyor.