World of Tanks 10.0 Güncellemesi Ekim’de Geliyor League of Legends'in Dünya Şampiyonası İngiltere'nin Ulusal TV Kanalında Yayınlanacak

Bethesda'nın Yeni Oyunu Battlecry'a Ne Oldu?

08.10.2015 14:09 - Samet Konuksal


    Bethesda'nın Free to Play oyunu Battlecry aslında geçtiğimiz yaz ayları içerisinde beta sürecine girecekti. Sessiz sedasız bu beta dönemini kaçıran oyun için nihayet bazı açıklamalar geldi. 
 
    Oyunun iptal edilmediğini söyleyen Bethesda yetkilileri, Battlecry için tamamen yeşil ışık verme tarafında da değil. Konuyla ilgili konuşan firma temsilcisi, "Battlecry için bazı endişelerimiz var. Oyunun, hedeflerimizi ve isteklerimizi tam anlamıyla karşılayacağı konusunda emin değiliz. Kalite standartlarımızı karşılaması için güçlendirmeler yapmaya devam ediyoruz." sözlerini söyledi.
 
    Aslında bir zamanlar haber piyasasında sıkça görülen ve E3 2015'e bile giden oyun için bu tip sözleri duymamız ilginç. Reklam olarak adını duyuran bir oyunun iptal olması Bethesda için kötü bir sonuç olacaktır.
 

Tweet
free-to-play- battlecry bethesta aksiyon F2P freetoplay yakın dövüş battlecry studios
World of Tanks 10.0 Güncellemesi Ekim’de Geliyor Paylaş League of Legends'in Dünya Şampiyonası İngiltere'nin Ulusal TV Kanalında Yayınlanacak
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Battlecry
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.