Gamestick Eylül Ayında Satışa Çıkıyor Aion'un 4.0 Güncellemesi Yayınlandı

Heroes of Newerth, ilk kez GameX 2013’te

30.08.2013 16:28 - Ersin Kılıç

Bu yıl Türkiye’ye ilk kez gelecek olan Heroes Of Newerth, oyunseverlere bambaşka tecrübeler yaşatmaya hazırlanan GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda yer alacak. 5-8 Eylül 2013 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek GameX, her yıl olduğu gibi yine inanılmaz şovlara, yeni oyunların lansmanlarına ve dünya çapındaki oyun turnuvalarına ev sahipliği yapacak.

Ülkemizdeki öncü oyun firmalarından biri olan Nfinity Games, hazırladığı yeni oyunu Heroes of Newerth ile dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor. Aylar süren araştırmalar ve lokalizasyon çalışmaları sonunda Türk oyun severler için en iyi oyun deneyimini sunmayı amaçlayan Nfinity Games’in tüm oyun sunucuları da Türkiye’de yer alıyor.

Dünya üzerinde özellikle hard-core oyuncuların öncelikli tercihlerinden biri olan Heroes of Newerth, sayısız oyun taktiği ve dengeli oyun sistemiyle Türkiye’de de ilgi görmesi bekleniyor. Düzenlenecek online ve offline turnuvalarda verilecek ödüller ve renkli etkinliklerle de ilgi çekecek olan Heroes of Newerth, Türk takımlarına yurt dışındaki uluslararası turnuvalarda da boy gösterme şansı vermeye hazırlanıyor.
 
Türkçe olarak oyuncularla buluşmaya hazırlanan oyun, 100’den fazla kahramanı da içerisinde barındırıyor. Oyun ile ilgili en güncel ve özel haberlere Facebook sayfasından ulaşılabiliyor.

Dünyanın önde gelen MOBA oyunlarından Heroes of Newerth’ün Nfinity Games sayesinde oyuncularla buluşacağı GameX, Nfinity Games’in bir diğer büyük etkinliği olan 90.000 TL ödüllü 2. Ulusal Turnuva’ya da ev sahipliği yapacak.

Basın Bülteni

Tweet
PC MMORPG F2P S2 Games MMORTS
Gamestick Eylül Ayında Satışa Çıkıyor Paylaş Aion'un 4.0 Güncellemesi Yayınlandı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)