Craft Üstüne Dayalı MMO Salem, Açık Betada Aion, F2P Olarak 1. Yılını Geride Bıraktı

City of Steam Açık Beta Kapılarını Açıyor

01.03.2013 12:26 - Levent Polater

 
     Türkiye'nin en genç MMORPG oyunu olan City of Steam, Kapalı Beta Test sürecinin hemen ardından Dünya Lansmanını da geçtiğimiz hafta Türkiye'de yaptı. Basının büyük ilgi gösterdiği lansmanın hemen ardından da şimdi sıra Açık Beta'ya geldi! Hem de herhangi bir katılım gereksinimi olmadan!
 
KADIM COLOSSUS UYANDI!

"Karmaşa gökten düştüğünde, Delton Şehir Devleti'ni korumak için Kadim Colossus asırlar sonra uyandı. Delton'un sonra günleri işte böyle başladı..."

    Tehlikede olan Delton Şehri'ni Brood'lardan korumak için Colossus'un mücadelesine tanık olarak oyuna başlıyorsunuz. Tabii bu durumda seçtiğiniz ırka göre hikayeniz farklı şekilde gelişiyor. Hikaye çeşitliliği ve hikayelerin akışı ile City of Steam oyuncuları kendine bağlayacak.

BIRILERI ETKINLIK MI DEDI?

City of Steam Açık Beta başlangıcında iki etkinlik ile oyuncularını selamlıyor!

1) "EVCIL HAYVANINIZ BIZDEN!" ETKINLİĞİ

Açık Beta başlangıcından itibaren yani 1 Mart ile 15 Mart 2013 tarihleri arasında oyuna giriş yapıp 5. seviyeye erişen herkese, normal şartlar altında yalnızca Elektrum (City of Steam'in premium para birimi) ile satın alınabilen Evcil Hayvanlar hediye! Özellikle oyuncuların "Evcil Hayvan" edinmeye olan ilgisini gören CoS ekibi, tüm oyuncularına Açık Beta başlangıç sürecinde böyle bir etkinlikle "Hoş Geldiniz!" diyor.

Evcil Hayvanlar, oyunculara "Evcil Hayvan Hediye Paketi" halinde verilecek ve oyuncular 5. Seviyeye eriştiklerinde bu kutu açılabilecek. Kutunun içinden ise rastgele gizemli bir "Evcil Hayvan" çıkacak!

2) "TEŞEKKüR EDERIZ!" ETKINLIĞI

Kapalı Beta katılımcılarına "Teşekkür Ederiz!" Etkinliği altında Açık Beta'da hediyeler dağıtacak olan City of Steam, oyun içeriği ile yapacağı sürprizlerin yanında, ilerleyen günlerde
yapacağı etkinliklerle de oyuncuların gönüllerini fethedecek.

City of Steam Etkinlikleri ile ilgili tüm detaylar için;

GELIŞTIRILMIŞ IçERIK & SINIRSIZ OYUN KEYFI!

    Özellikle Kapalı Beta'ya katılan oyuncuları şaşırtacak sürprizlerin var olduğunu belirten City of Steam ekibi, oynanabilirlik ve oyuncuların oyundan alabileceği keyfi en yüksek düzeyde tutmak için Açık Beta'ya geliştirilmiş içerik ile başlıyor.

    Özellikle "Görev Yapmak" kavramına farklı bir boyut getiren City of Steam, oyuncuların görevleri çözmeye harcayacakları zamanı, oyunun ve hikayenin tadını çıkarmak için kullanmalarını istiyor.

Peki bu içeriğin mimarı kim? Tabii ki oyuncular!

OYUNCULAR ISTEDI, CITY OF STEAM OYUNA EKLEDI!

Türkiye'de City of Steam hazırlıklarına başladığı ilk günden itibaren, kullanıcı önerilerini ve isteklerini dinlemeyi kendine ilke edindiğini belirten Nova Worlds takımı, bu sözünü şimdi yerine getiriyor. Kapalı Beta süresince oyuncular tarafından gönderilen sayısız öneri ve isteği değerlendiren ekip, en uygun ve kullanışlı olanları oyunun içine ekledi.

Artık siz de Steampunk evrenindeki bu mekanik dünyaya adımınızı atabilir, buharın gücü ile kendi destanınızı yazabilirsiniz.
 
Basın Bülteni

Tweet
City of Steam basın bülteni DAO Games Mechanist Games MMO RPG Steampunk Nova Worlds
Craft Üstüne Dayalı MMO Salem, Açık Betada Paylaş Aion, F2P Olarak 1. Yılını Geride Bıraktı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
City of Steam
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.