Riot Games, 2022 Dünya Şampiyonası İçin Kuzey Amerika'da Çok Şehirli Bir Tur Olacağını Duyurdu Vodafone FreeZone Zula Cup 2021 Turnuvası'nın Eşleşmeleri Belli Oldu!

Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu!

02.12.2021 21:45 - Hamit Can Sayılgan

 
     Riot Games, her sene League of Legends oyunu için düzenlenen All-Star etkinliğini bu yıl düzenlemeyeceğini duyurdu. Bu kararın alınmasındaki en büyük etkenin COVID-19'un sebep olduğu seyahat kısıtlamaları olduğu açıklandı. 
 
League of Legends resmi elektronik spor sitesi üzerinden yapılan duyuru; 
 
     "Sezon Ortası Turnuvası ve Dünya Şampiyonası'nın başarısı bizi memnun etse de etraflıca düşündükten sonra COVID-19'un sebep olduğu seyahat kısıtlamaları sebebiyle All-Star Etkinliği'ni yapmama kararı aldık. Dünya genelindeki pek çok taraftar ve oyuncunun LoL Esporu sezonunu All-Star Etkinliği'yle kapamak istediğinin farkındayız ve bu kararı almadan önce epey düşünündük. Bu yıl etkinliklerimize katılan herkesin sağlığı ve güvenliğini sağlamak için profesyonel oyunculara ve çalışanlara uygulanan bir dizi seyahat gereksinimi vardı.
 
     Seyahatin başladığı ve bittiği ülkelerin şart koştuğu kısıtlamalara ek olarak, turnuva mekânlarımıza ve yayın stüdyolarımıza gelecek herkes için katı kurallarımız bulunuyordu. Bu güvenlik ve seyahat kuralları üç gün sürecek bir All-Star Etkinliği'ni epey güç kılıyor. Örneğin, All-Star Etkinliği için istenecek etkinlik öncesi ve sonrası karantina gereksinimleri sebebiyle, katılımcılar etkinliğe katıldıklarından daha uzun süreliğine karantinada olmak zorunda kalacak. Ayrıca, Dünya Şampiyonası sonrası karantina gereksinimlerine uyan çok sayıda takım olduğu için hem Dünya Şampiyonası hem de All-Star Etkinliği'ne katılacak katılımcı ve çalışanlar için adaletsiz ölçüde kısa bir ara olacak." 
 

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
Riot Games, 2022 Dünya Şampiyonası İçin Kuzey Amerika'da Çok Şehirli Bir Tur Olacağını Duyurdu Paylaş Vodafone FreeZone Zula Cup 2021 Turnuvası'nın Eşleşmeleri Belli Oldu!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.